VÝROČNÍ CENY ČESKÉ EVENTOVÉ ASOCIACE 2024 je národní soutěž o nejlepší eventy, které se u nás zrealizovaly v kalendářním roce 2022. Každoročně oceňují mimořádné počiny v oblasti eventového marketingu, ať už z řad agentur nebo dodavatelů služeb.

V pořadí již 6. ročník soutěže Výroční ceny ČEA přináší významné novinky. Tou nejzásadnější je rozšíření seznamu soutěžních kategorií. Do soutěže se mohou přihlásit projekty realizované klasicky (živě), v on-line formátu i eventy hybridní.

Seznam všech kategorií a detailní podmínky soutěže

Přihlášené projekty hodnotí odborná porota, která je pečlivě sestavena z řad eventových profesionálů. Ti zastupují všechny oblasti eventového marketingu – největší zadavatelé, nejvýznamnější agentury a dodavatelé eventových služeb a další nezávislí odborníci. Předsedou poroty Výročních cen ČEA 2024 je již po páté Jan Binar, CEO v McCann Prague a prezident AKA.

Nedílnou součástí každého ročníku a vyvrcholením celé soutěže je slavnostní vyhlášení vítězů. Letošní předávání ocenění proběhne v závěru celodenní akce EVENT FEST. Spojujeme dvě významné události do jednoho dne a vy se díky tomu můžete brzy těšit na širokospektrální zážitek nabitý tím nejlepším ze světa eventů.

Výroční ceny ČEA

© 2023 All rights reserved