SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ
VÝROČNÍCH CEN
ČEA 2024

24. 4. 2024 od 20:00 hod.

Registrace a welcome drink s koktejlovým občerstvením od 19:00 hod.
Křižíkův pavilon D, Výstaviště Praha

VÝROČNÍ CENY ČESKÉ EVENTOVÉ ASOCIACE 2024 je národní soutěž o nejlepší eventy, které se u nás zrealizovaly v kalendářním roce 2023. Každoročně oceňují mimořádné počiny v oblasti eventového marketingu, ať už z řad agentur nebo dodavatelů služeb.

V pořadí již 7. ročník soutěže Výroční ceny ČEA přináší významné novinky. Tou nejzásadnější je rozšíření seznamu soutěžních kategorií o udržitelný event.

Seznam všech kategorií a detailní podmínky soutěže najdete na odkazu níže.

Přihlášené projekty hodnotí odborná porota, která je pečlivě sestavena z řad eventových profesionálů. Ti zastupují všechny oblasti eventového marketingu – největší zadavatelé, nejvýznamnější agentury a dodavatelé eventových služeb a další nezávislí odborníci. Předsedou poroty Výročních cen ČEA 2024 je již po šesté Jan Binar, CEO v McCann Prague.

Nedílnou součástí každého ročníku a vyvrcholením celé soutěže je slavnostní vyhlášení vítězů. Letošní slavnostní vyhlášení proběhne v závěru celodenní akce EVENT FEST v Křižíkově pavilonu D od 20:00 ( Welcome drink od 19:00). Vstupenky na slavnostní vyhlášení VC ČEA lze zakoupit výhodně v kombinaci se vstupenkou na EVENT FEST.

Oficiální partner:

Záštita:

Hlavní partneři:

Partneři:

Mediální partneři:

© 2024 All rights reserved