EVENT FEST 0 + Vystavovatelů ročně 0 + Návštěvníků EVENT FESTU 0. Ročník před námi KŘIŽÍKOVY PAVILONY VÝSTAVIŠTĚ PRAHA 24. 04. 2024

EVENT EXPO: 9:00 - 17:00

Na co se můžete těšit

NEJVĚTŠÍ EVENT MARKETINGOVÝ FESTIVAL V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU URČENÝ PRO VŠECHNY ODBORNÍKY Z EVENT MARKETINGU A EVENTOVÉ NADŠENCE.

Na jednom místě se potkávají profesionálové z řad agentur, lokací a dodavatelských firem, ale i zástupci korporátních zadavatelů. Festival se bude konat již popáté a opět má za cíl představit eventové novinky, inovace, trendy a také užší propojení eventové komunity. Letošní ročník přinese novinky v programové části EXPA a nabídne největší výstavní plochu ve své historii. Čeká vás ještě více trendů, ještě více emocí, ještě více inovací!

EVENT
EXPO

KONFERENCE
EVENT VISION

Slovy vystavovatelů a návštěvníků

“Ať se vám daří! akce byla super :) Dotáhnuto do detailů”

Z formuláře zpětných vazeb návštěvníků Event Festu 2023

“Je to důležitá a zajímavá akce, pokračujte”

Z formuláře zpětných vazeb návštěvníků Event Festu 2023

“Event fest nám přinesl krásné inspirace a možnost se setkat se zajímavýma lidma. Organizace byla perfektní a těšíme se na další rok!”

Marianna Chanenko

Marketingová koordinátorka, Ventura Group

“Event Fest vám otevře oči. Byl to nezapomenutelný zážitek. Letošní ročník byl opravdu extra. Zejména po vizuální stránce, kvalitní účastí a perfektně zvládnutou organizací. Dostanete možnost poměřit své síly s konkurencí a zároveň máte možnost oslovit své zákazníky svým produktem naživo face to face. Investici do účasti hodnotím jako velmi dobrou. Díky Event Festu mám kvalitnější klientelu. Mohu doporučit každému, kdo chce dělat business na profesionální úrovni.”

Pavel Večerek

Jednatel, Photobone

“Díky za organizaci a kontakty”

Z formuláře zpětných vazeb návštěvníků Event Festu 2023

“Atmosféra byla neskutečná, moc jsem si to užila, načerpala spousty inspirace, získala pár cenných kontaktů.”

Z formuláře zpětných vazeb návštěvníků Event Festu 2023

“Účast na Event Fest byla pro naše další směřování zásadní. Fruit Bike je nová služba na eventové scéně a jak se říká "ukázaná platí". V našem případě to platí bezezbytku. Event manažerům se naše služba líbila, nasbírali jsme přes 50 unikátních kontaktů a přetavili se ve více než desítku realizací. Byly to naše nejlépe vynaložené prostředky na reklamu. Na Event Fest se určitě napřesrok rádi vrátíme!”

Vítězslav Stránský

Jednatel, Fruit Bike

Oficiální partner:

Záštita:

Hlavní partneři:

Partneři:

Mediální partneři:

© 2024 All rights reserved