EVENT
EXPO

Největší eventový veletrh eventových venues, služeb a agentur v ČR a na Slovensku. Prostor pro aktivní prezentace dodavatelů, workshopy, show, inspirace, inovace a networking. Můžete se těšit na přehlídku toho nejlepšího, co eventový trh nabízí. Letošní ročník přinese novinky v programové části EXPA a nabídne největší výstavní plochu ve své historii.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

ZAJÍMAVÁ A INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ, NETWORKING, NAČERPÁNÍ INSPIRACE PRO SVÉ EVENTY, SLEDOVÁNÍ TRENDŮ, ATRAKTIVNÍ NABÍDKY OD VYSTAVOVATELŮ

EVENT EXPO: 9:00 - 17:00
(Pro hosty konference EVENT VISION bude EVENT EXPO otevřeno již od 8:30)

Vystavovatelé

 • AV a technologické firmy
 • hotely, kongresové prostory a sály, eventové prostory, netradiční lokace
 • eventové, promotion a ostatní agentury
 • cateringové společnosti, restaurace a bary
 • rentalové agentury
 • programové agentury, umělci, atrakce, zábava
 • vývojáři aplikací
 • dodavatelé ostatních eventových služeb

150+

Návštěvníci

 • Korporátní zadavatelé: interní event manažeři a specialisté, marketingoví odborníci, decision makeři, ředitelé, asistentky (25%)
 • Zástupci eventových a promotion agentur: majitelé, ředitelé, manažeři, specialisté, produkční (35%)
 • Zástupci provozovatelů lokací a dodavatelů: majitelé, ředitelé, manažeři, specialisté (30%)
 • Zástupci státní správy, oborových médií, krajských zastupitelstev a convention bureaus (5%)
 • Zástupci vzdělávacích institucí a studenti (5%)

1600+


DOPROVODNÝ PROGRAM EVENT EXPO

NA EVENT EXPO SE MŮŽETE TĚŠIT NA ZAJÍMAVÝ DOPROVODNÝ PROGRAM. UMĚLECKÁ VYSTOUPENÍ, WORKSHOPY, DISKUZE, KREATIVNÍ A ZÁŽITKOVÉ ZÓNY PLNÉ INSPIRACE, EDUKACE A ZÁBAVY. SLEDUJTE NAŠE SÍTĚ PRO VÍCE INFORMACÍ.


PROGRAM
WORKSHOP
ROOM

powered by

DŮLEŽITÉ INFO

VSTUP ZDARMA POUZE S PLATNOU VSTUPENKOU NA EVENT FEST A S PŘEDCHOZÍ REZERVACÍ MÍSTA V APLIKACI EVENTEE.

Aplikace bude zpřístupněna pouze hostům se zakoupenou vstupenkou. 5 dní před Event Festem obdržíte emailem informaci o spuštění aplikace. Rezervaci provedete otevřením dané přednášky v programu aplikace (WORKSHOP ROOM) a kliknete na REZERVOVAT.

NENECHÁVAJTE KOUPI VSTUPENKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI. Získejte možnost provést rezervaci vašeho místa mezi prvními.

10:00 – 10:20

JAK ZVÝŠIT ENGAGEMENT ÚČASTNÍKŮ NA KONFERENCI POMOCÍ MOBILNÍ APLIKACE

V dnešní digitální době je klíčové nejen přilákat účastníky na vaše konference, ale také je aktivně zapojit a udržet jejich pozornost. Na tomto workshopu se podíváme na strategie a nástroje, které vám pomůžou transformovat pasivní posluchače na aktivní účastníky. Prozkoumáme, jak využít technologii pro zvýšení interakcí, včetně živých otázek, hlasování, Networkingu a personalizovaného obsahu. To vše pro lepší zážitek všech účastníků.

Roman Maštalíř

CEO
Eventee

10:30 – 11:00

PROČ KREATIVNÍ EVENTY A JAKÉ BENEFITY PŘINÁŠÍ?

Jak přemýšlet nad spojením příběhu v eventech a s udrženou pozorností účastníků sklidit i úspěch. Přijďte se zapojit do workshopu o předávání myšlenek, sběru dat, posilování týmové a firemní kultury tak, aby to nepůsobilo nuceně.

Vladimír Bárta

CEO & Head of Sales
Creative Dreamers

11:15 – 12:15

Vůbec poprvé na Event Festu otevíráme prostor pro EVENT TALKS, kde se budete moci více ptát.


TÉMATA:

BETTER SAFE THAN SORRY:
Jak čelit aktuálním bezpečnostním hrozbám na akcích a festivalech. Na co nezapomenout při plánování bezpečné akce. Jak využít technologie ke zvýšení komfortu a bezpečnosti účastníků. Co je to Control room a k čemu slouží. Využití základních principů crowd safety na veřejných i soukromých akcích.

JAK VYUŽÍT EVENTY PRO BUDOVÁNÍ SILNÉHO BRANDU:
Budování brandu neprobíhá jen online kampaněmi nebo velkými eventy s influencery. Důležité je potkat své zákazníky a mluvit s nimi. Budovat pro ně komunitu, do které se rádi vrací. A přesvědčit je, že zrovna vaše značka je ta, která vyřeší jejich potřeby. CMO #HolkyzMarketingu ti ukáže na příkladech, jak používá offline eventy k posílení a upevnění brandu u stávajících zákazníků, ale i k zaháčkování těch, kteří značce tolik nevěří.

TRENDY, ZMĚNY PODMÍNEK (A VÝZVY) V ZAMĚSTNÁVÁNÍ V ČESKU V DATECH:
Dohody pod drobnohledem - jaké budou mít změny podmínek dopady na českém pracovním trhu? Co dalšího pro letošní rok firmy plánují v náboru i oblasti odměňování? Co nejvíce hýbe lidmi ve vztahu k práci a při změnách zaměstnavatele? Jak si udržet ty nejlepší a/nebo přilákat zajímavé posily? To vše v datech z aktuálních průzkumů v ČR.

Moderuje Petr Mejsnar

Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovního trhu
Alma Career (dříve LMC)

Nicole
Karráová

CMO
#HolkyzMarketingu

Martin
Královič

Founder & Head of Event Safety
PS:Events

Moderátor

Petr
Mejsnar

Ředitel produkce
Event Arena

12:15 – 12:45 PŘESTÁVKA

12:45 – 13:30

PANELOVÁ DISKUZE:
FÉROVÝ TENDR V EVENTECH

Přidejte se k nám na panelovou diskuzi o férových tendrech v eventech, kterou bude moderovat Petra Jankovičová, prezidentka Asociace komunikačních agentur (AKA).

Diskuze se zaměří na:
- Principy férového tendru: Co to je a jak ho implementovat do praxe?
- Výzvy a úskalí: Jaké překážky brání férovým tendrům a jak je překonat?
- Doporučení pro zadavatele i agentury: Jak zajistit transparentní a férový výběr dodavatele eventu?

Mezi panelisty se těšte na zkušené profesionály z oblasti event managementu, reprezentanty zadavatelů i agentur.

Diskuze je určena pro korporátní zadavatele eventů, event manažery, marketingové specialisty a všechny, kteří se zajímají o férové a transparentní výběrové řízení v oblasti eventů.

Vít
Rozehnal

Předseda
Česká Eventová asociace

Kateřina
Horynová

Ředitelka
Event Arena

Marek
Vocel

CEO & Founder
MVP Events

Vladimír
Bárta

CEO & Head of Sales
Creative Dreamers

BARBORA STUCHLOVÁ

Local Category Manager Marketing Communications CZ&SK&GE
Plzeňský Prazdroj

PAVEL JÍNA

Tiskový mluvčí Komunikace podniku
Škoda Auto

Moderátorka

Petra
Jankovičová

CEO Triad Prague
Prezidentka AKA

13:45 – 14:15

MODERNÍ PŘÍSTUPY K TEAMBUILDINGU

Základy plánování teambuildingu, přínosy využití moderních přístupů teambuildingů, nejnovější trendy v ČR a ve světě.

Jakub Škorík

Jednatel
Catalyst Czech republic

14:25 – 14:55

EVENTOVÉ PROGRAMY S TÉMATIKOU PRVNÍ POMOCI, POŽÁRNÍ OCHRANY A BEZPEČNOSTI

Tým Life Support s.r.o. je složen z profesionálů v urgentní medicíně a záchraně lidí – záchranářů, hasičů, policistů speciálních jednotek. Připravujeme zážitkové programy, které mají skutečný přesah. Na vlastní kůži při nich zažijete krizové situace nanečisto. Budete tak na ně připraveni, pokud nastanou v reálném životě. Osvojíte si, jak se zachovat v situacích při kterých jde o život vám nebo lidem ve vašem okolí. Předáme vám praktické dovednosti, které vycházejí z naší dennodenní záchranářské praxe. Nejde nám jen o zážitek, ale o realistické nácviky krizových situací a osahání vlastních limitů.

Jan Bradna

Ředitel
Life Support

15:10 – 15:30

VAŠE EVENTY SNADNO A EFEKTIVNĚ

Připravte se na workshop plný praktických tipů a informací pro snadnější a efektivnější organizaci vašich eventů! Naučíte se efektivně spolupracovat s Czech Convention Bureau a využít jejich pomoc s plánováním a realizací eventů v České republice. Získáte cenné rady, jak efektivně spolupracovat s regionálními convention bureaus a využít jejich znalosti a lokální know-how. Workshop vám také pomůže optimalizovat rozpočet a ušetřit peníze při přípravě eventu a seznámíte se s aktuálními trendy v event managementu a s tím, jak je využít pro váš event.

Tereza Hofmanová

Vedoucí manažer Czech Convention Bureau
CzechTourism

15:45 – 16:15

CASE STUDIES:
GAMIFIKACE NA EVENTECH ŠKODA AUTO, MATTONI, LIDL

Na workshopu o gamifikaci eventů si skrze praktické příklady z praxe ukážeme, jak mohou hry posílit angažovanost, motivaci a zábavu účastníků na eventech. Stručně se seznámíme s konceptem gamifikace a ukážeme si, jak lze integrovat herní prvky do různých formátů událostí, od produktových konferencí a HR školení přes teambuildingy a family days až po soutěže sales týmů. Workshop nabídne prostor nejen pro diskusi, ale také pro praktickou ukázku herních mechanik a gamifikační platformy, kterou využívá PUZZLE GAMES.

Kristína Petrovková

Majitelka
PUZZLE GAMES

EXPO STAGE SHOW

10:00

SCIENCE SHOW

iQLANDIA

Science show přináší přehlídku bláznivých pokusů z fyziky a chemie, obsahuje kouřové efekty, pokusy s dusíkem nebo ohněm. Zkušení lektoři zapojí i publikum, pobaví a představí vědu zábavným způsobem.

10:30

POP BALET

Taneční soubor Pop Balet

Pop Balet je profesionální taneční soubor navazující na tradici Pop Baletu založeného v 70. letech Věrou Veselou, po níž následně soubor přebírá Majka Piskořová Veselá. V současnosti s talentovanými tanečníky pracuje choreografka Jana Hampl Maroušková. Jejich cílem je tvořit plnohodnotné projekty, které představují tanec jako ceněné umění propojující diváka s interprety. Ve skupině tanečníků funguje neuvěřitelná dynamika, která je hlavním inspiračním zdrojem a styčným bodem projektu.

11:15

SVĚTELNÁ BUBLINOVÁ SHOW MATĚJE KODEŠE (UV BUBBLE SHOW)

Bubble Factory

Kouzlo zářících bublin v černém divadle. Zcela nová a jedinečná show z dílny profesionálního bublináře a světového rekordmana Matěje Kodeše.

11:30

BRING IT BACK

Losers Cirque Company

Tanečně-akrobatické vystoupení na populární song Sing it back od skupiny Moloko. Hravá taneční choreografie s prvky pozemní skupinové akrobacie roztančí všechny přítomné diváky.

12:00

RUN OPERUN – Opera, která překvapí!

RUN OPERUN

Umělecký kolektiv RUN OPERUN představuje operu lidem, kterým by tento žánr mohl být vzdálený a to současnou a zábavnou formou. Mimo uvádění operních představení na neobvyklých místech představuje tento žánr pěveckými vystoupeními těch nejkrásnějších a nejslavnějších operních fláku s překvapivými hereckými prvky. Je možné, že se tak stane účastník akce svědkem toho, jak se z hostesky vyklube operní diva a z ochranky druhý Pavarotti. RUN OPERUN se řídí heslem: Když nepřijdete na operu, přijde opera za vámi. Klidně i na EVENT EXPO.

12:30

ZORYA BLUE – BLUE BURLESQUE SHOW

Zorya Blue

Burleskní číslo představí producentka Blue Burlesque Show - Zorya Blue

13:00

Dance Models show

Dance Models

Multižánrová show napříč generacemi v podání taneční produkce Dance Models.

13:30

The Losers

Losers Cirque Company

Novocirkusové představení The Losers chce být současnou reflexí faktu, že v dnešním zrychleném tempu společnosti mnoho lidí ztrácí svoji osobnost a vizi svého jak soukromého, tak partnerského života. Chce si klást otázku, kde se nalézají naše hranice, kdo je naším vzorem, láskou a partnerem.Vedle výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Vpřed se ubírá cestou krkolomnou, trnitou a záblesky radosti dávají naději, že třeba někdy dospěje k cíli a zvítězí.

14:00

HAMU - Percussion ensemble

HAMU

HAMU - katedra bicích nástrojů ve spolupráci s katedrou nonverbálního divadla. Skupina vedoucího katedry Bicistů a člena České filharmonie Daniela Mikoláška - Percussion ensemble uvede z vystoupení Živly - cyklus neovladatelné a ničivé přírodní síly.

Interpret Vít Rafael Matyska - marimba

14:20

Blue Burlesque Show

Zorya Blue

Taneční high heels číslo představí Sissi Kiss, členka Blue Burlesque Show

14:30

Tokhi & the Groove Army

Tokhi & the Groove Army

Nejpopulárnější bubenická show široko daleko. Ať už akusticky v ulicích města, tak na obrovském pódiu během slavností nebo festivalu. Od sportovních událostí mezinárodních rozměrů, až po soukromé večírky, firemky, svatby. Až 20 bubeníků v plné polní – a o vaší akci si budou povídat ještě dlouho. Na požádání umí doplnit o světelnou show, případně exotické tanečnice.

15:00

Roller Dance

Prague Roller Girls

Roller dance spojuje jízdu na retro kolečkových bruslích s tancem a artistickými prvky. Skupinu Prague Roller Girls můžete vidět v reklamách, v hudebních klipech a na nejrůznějších akcích.

15:30

Great Gatsby

Showbook

Úžasná atmosféra 20.let a legendární film Great Gatsby.
Nyní vám představíme originální světelnou show ze zlaté éry se speciálními efekty. Dopřejte si kousek dokonalosti i na Vašem eventu. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších show roku 2023.

16:00

CREATIVE BATTLES

Event Fest

Přátelské a kreativní souboje tanečníků, dekoratérů, hudebníků.

FLORIST BLITZ BATTLE
PERCUSSION BATTLE
DANCE BATTLE
STUDENT BATTLE

STUDENT BATTLE
Studenti dostali od Creative Dreamers zadání na přípravu kreativního konceptu eventu. Do finále postoupí jen dva a ten nejlepší získá stáž v agentuře Creative Dreamers

Moderuje Hanka Koutná

16:45

Science Show

iQLANDIA

Science show přináší přehlídku bláznivých pokusů z fyziky a chemie, obsahuje kouřové efekty, pokusy s dusíkem nebo ohněm. Zkušení lektoři zapojí i publikum, pobaví a představí vědu zábavným způsobem.

PROGRAM
EXPERIENCE
ZONE

powered by

VAŠE CHVILKA SLÁVY

YOUBOX

Youbox ROBOARM je absolutní novinka. Robotické rameno, které svými pohyby dokáže zaznamenat naprosto unikátní záběry v podobě krátkých videíí, gifů, boomerangů a fotografií, které jsou ihned připraveny ke sdílení na sociálních sítích. Přijďte si vyzkoušet přes 20 sekvencí pohybů, nebo si naprogramovat vlastní.

ŠKOLA DRIFTU

DR!FT EVENT

Miniatury závodních aut, které naprosto reálně, díky špičkové technologii, simulují tzv. DRIFT. Auta disponují reálnými zvuky motorů, které odpovídají danému stylu jízdy. Závodní auta se na předpřipravených drahách řídí naprosto intuitivně pomocí mobilních telefonů a dokážou tak velice rychle zaujmout a pohltit každého návštěvníka akce. Přijďte si zazávodit i vy!

MAGNUM PLEASURE BAR

CREATIVE DREAMERS

Creative Dreamers pro vás připravila výjimečnou, a hlavně velmi chutnou sladkou zábavu pro všechny eventy! Navštivte Magnum Pleasure Bar, kde si můžete nechat vyrobit zmrzlinu Magnum dle své vlastní chuti a kreativního zadání. Navíc kdo navštíví jejich stánek, který bude hned vedle, dostanete tuto sladkou tečku zdarma.

BAREVNÉ SPEKTRUM SVĚTLA

VISUALOVE

Instalace o rozměrech 12x12 metrů se skládá z barevného podhledu tvořeného 800 kusy látek. Instalace je navíc vybavena osvětlení, čímž se její vizuální efekt ještě zesílí. Použité barvy nejsou náhodné – jejich volba je pečlivě inspirována barevným spektrem viditelného světla. Viditelné spektrum světla obsahuje širokou škálu barev, které lidské oko může vnímat – od červené přes oranžovou, žlutou, zelenou, modrou až po fialovou. Tyto barvy tvoří základní paletu pro naši instalaci, jejíž účelem je zachytit a odrážet tuto barevnou škálu v městském prostředí. Záměrem tohoto projektu je přinést nejen do městského prostoru esteticky působivý prvek, který se stane nejen vizuálním magnetem, ale i vyhledávaným místem pro pořizování fotografií a sdílení na sociálních sítích.

REALITA, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT!

YORD – AR & VR Studio

Vyzkoušejte si nejnovější VR headsety Oculus a Apple Vision Pro a prozkoumejte naše inovativní AR & VR projekty. Zažijte, jak virtuální a rozšířená realita mění vnímání businessu. Navštivte náš interaktivní stánek, kde jsou ve středu pozornosti VR a AR technologie!

HRA, KTERÁ VÁS POHLTÍ

THEROOM

Letošní Experience Zóna představí nový způsob zapojení účastníků - escapecachingovou hru s názvem „Tajemství Laurina a Klementa“. Tato hra spojuje únikové hry s geocachingem a využívá mobilní technologie k nabídnutí zábavného a interaktivního zážitku, doplněného o komiksovou formu.

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

#HolkyzMarketingu

#HolkyzMarketingu mají největší marketingovou komunitu v ČR. Na jejích základech jsme vybudovaly vzdělávací platformu, která pomáhá marketérům – mužům i ženám – najít si práci, vzdělat se, i se propojit s ostatními v oboru. Už 9 let spojujeme, pomáháme a vzděláváme.

Kontakty

725356369
eventy@holkyzmarketingu.cz
www.holkyzmarketingu.cz

A La Petite Eiffel

Moderní restaurace a eventový prostor se střešní terasou přímo u Petřínské rozhledny. Terasa nabízí jeden z nejkrásnějších výhledu v Praze.

Kontakty

724247139
jan.kukula@petiteeiffel.cz
petiteeiffel.cz

Agency FCT

Organizace-produkce festivalu Čarovné tóny Macochy, prezentace knihy "Inspirace hrou". Spoluvystavovatel - Prague Roller Girls s.r.o.- výuka a umělecká vystoupení na kolečkových bruslích

Kontakty

420602353218
matousek@agencyfct.com
www.agencyfct.cz

AI Avatar by XLAB
AMBASSADOR GROUP

Ambassador Zlatá HUSA: hotel přímo v centru Prahy s unikátním konferenčním prostorem v secesním stylu, kapacita až 600 osob
Esplanade hotel: ideální místo pro firemní akce s golfovým zázemím a luxusním spa&wellness

Kontakty

224193120
sales@ambassador.cz
www.ambassador.cz

Aparthotel Svatý Vavřinec

Nejlepší firemky jsou v Peci ve Vavřinci! Aby taky ne,
když si užíváte designové apartmány, některé navíc s vířivkou a saunou.
Pracovní část teambuildingu probíhá v některém z 10 konferenčních sálů a
salónků s kapacitou až 300 osob. Relaxujete ve wellness, nebo v lounge s
karaoke, jukeboxem, šipkami, herními konzolemi a kvízy. A co v okolí?
Elektrokola, letní olympiáda, Sněžka, bobovka, místní pivovar, únikovka. Ceny
pro firemky od 695 Kč / noc. Napište si o nabídku na sales@svatyvavrinec.cz  

 

Kontakty

770182965
media@svatyvavrinec.cz
www.svatyvavrinec.cz

Areál Monínec & Vinařství Dog in Dock

Areál Monínec je celoroční středisko disponující ubytovací a konferenční kapacitou až pro 200 osob.
Hostům nabízí dostatek prostoru pro různé teambuildingové aktivity a v zimním období je pro
milovníky lyžovaní k dispozici monínecká sjezdovka.

Areál Dog in Dock
Vinařství Dog in Dock ve Veselí nad Moravou na Baťově kanále. Ubytování v Apartmánech a Bistro
zakotvené v přístavu otevřou už v květnu.

Kontakty

776272737
viktora@moninec.cz
www.moninec.cz www.dogindock.com

ArtMoment

V ArtMoment pořádáme kreativní zážitkové malování. Akce pro firmy dokážeme zařídit přímo v kancelářích anebo v okouzlujících prostorech pečlivě vybraných restaurací. Koncept je navržen tak, aby ho zvládli i úplní začátečníci bez jakýchkoli předchozích zkušeností. Proto jsou naše večery vhodným zážitkem pro každého zaměstnance! Celý tým si odnese nejen krásné vzpomínky, ale i vlastnoručně vytvořená umělecká díla. Zážitek bychom pro Vás dokázali zařídit od A do Z, včetně cateringu.

Kontakty

420775525847
egor@artmoment.cz
artmoment.cz

Asten Hotels

Asten Hotels je kolekcí luxusních butikových hotelů. Jsme odborníci na lokalitu Prahy a Špindlerova Mlýna. Naše hotely provozujeme se smyslem pro detail pro náročnou individuální a firemní klientelu. Kvalita služeb, kterou poskytujeme našim hostům je pro všechny zaměstnance Asten Hotels velmi důležitá. Proto neustále pracujeme na vylepšování našich produktů. Jsme hoteliéři srdcem a duší a naši práci dělám s láskou.

Kontakty

603199121
matus.prikazsky@astenhotels.com
www.astenhotels.com

Audiolight service s.r.o.

Audiolight service s.r.o. je váš ideální partner pro technickou produkci vašich firemních akcí a konferencí. Naplánujeme a zajistíme vám zvukovou, světelnou, video a audiovizuální techniku nejvyšší kvality a profesionality. Máme zkušený a ochotný personál, který vám poradí, jak optimálně využít naši techniku pro vaše potřeby. Jsme spolehliví, flexibilní a dbáme na vaši spokojenost. Působíme v celé střední Evropě a spolupracujeme s mezinárodními klienty.

Kontakty

603892805
viktor@audiolight.cz
www.audiolightservice.cz

AUTOCENTRUM Dojáček / CITROËN

Prodej a servis osobních a užitkových vozů značky Citroën, zajišťujeme poprodejní servis a náhradní díly Citroën. Náš sortiment zahrnuje také elektromobily.

Kontakty

602442977
nemec@dojacek.cz
www.dojacek.cz

AVERIA NEWS

AVERIA NEWS JE MEZINÁRODNÍ VYDAVATELSTVÍ SPECIALIZUJÍCÍ SE NA B2B MEDIÁLNÍ PROJEKTY. JAKO JEDINÉ B2B VYDAVATELSTVÍ V EVROPĚ AKTIVNĚ PROPOJUJEME ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ SE SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI A EVENTY.

MONITORUJEME A ANYLYZUJEME VÍCE NEŽ 1500 B2B EVENTŮ ROČNĚ A NĚKTERÉ Z NICH NÁSLEDNĚ DOPORUČUJEME NAŠIM KLIENTŮM A PARTNERŮM PRO JEJICH MARCOM AKTIVITY.

www.EW-NN.com www.B2B-NN.com www.JOBS-NN.com www.ICT-NN.com www.SM-nn.com

Kontakty

773626295
events@averia.cz
www.AVERIA.news

AXION - Zepelin

ZEPELIN bol založený v roku 1996 ako spoločnosť špecializujúca sa na výrobu štandardných nafukovacích reklamných objektov. Po viac ako dvoch desaťročiach môžeme povedať, že je to dobre fungujúca mašinéria, ktorá zamestnáva viac ako 70 nadšených ľudí, ktorí sa vyznajú v svojej práci, ktorú tvorí vývoj nových a lepších modelov a následné spracovanie technických textílií a kovových komponentov na zákazku do podoby nafukovacích produktov.

Kontakty

421905410324
ferencik@zepelin.sk
www.axion4event.com

Barceló Hotel Group Česká republika

Barceló Hotel Group je 2. největší hotelový řetězec ve Španělsku a 29. největší na světě. V současnosti má po celém světě více než 277 hotelů ve 4* a 5* kategoriích. V České republice jsou zastoupeny čtyři městské hotely zaměřené především na konferenční a incentivní turistiku:
Occidental Praha**** – 230 pokojů
Occidental Praha Five**** – 134 pokojů
Occidental Praha Wilson***** – 53 pokojů
Palác Barceló Brno***** – 119 pokojů

Kontakty

725323554
m.janatova@barcelo.com
www.barcelo.com

Bert solutions s.r.o.

Naše dílna je jako laboratoř, kde se mísí přesnost moderní technologie s uměním používání selského rozumu. Zde se 3D tisk stává základním prvkem výroby a zkušené ruce našich kolegů jsou jako kouzla, která umějí proměnit základní materiál v klenot. Každý kousek, který z naší dílny vyjde, je jako zakletý předmět, ve kterém je ukryto tisícileté umění a současná technická dokonalost. Tvoříme nejen dekorace, ale vytváříme mosty mezi minulostí a budoucností.

Kontakty

720535910
kulendik.jan@bertsolutions.cz
www.bertsolutions.cz

Black Fries

Rebel mezi Food trucky. Těšte se na skvělé hranolky a domácí dipy z čerstvých a lokálních surovin nejvyšší kvality a výborná autentická mexická kuchyně. Nebudou chybět burrita, chimichangas, Tacos hovězí trhané, nachos, pikantních jalapeños a naše výborná čedarovka.

Kontakty

777767776
chaloupka@kolkovna.org
www.facebook.com/blackfriescz

Blue Orange Resort

Centrum pro firemní akce, relaxaci i práci s přátelským prostředím. Blue Orange Resort nabízí prostory vhodné k pořádání jednání, školení, teambuildingů i soukromé oslavy. Konferenční sál s kapacitou až 75 osob či prostory v The One s kapacitou 70 hostů, letní terasou, a odděleným salónkem pro 16 lidí. Všechny prostory s denním světlem, plně klimatizovány, moderní AV vybavení, Wi-Fi připojení. Zajištění cateringu. Možnost ubytování, využití služeb sportovního centra, i velké soukromé parkoviště.

Kontakty

420723894941
valentina.berger@blueorange.cz
www.blueorange.cz

BOBO - Laserování do papíru

Laser představuje nejefektivnější způsob personalizace obálky bloků, zápisníků a skicáků. Používáme ho především na povrchovou úpravu desek zápisníků, diářů, brožur a knih svázaných kroužkovou spirálou.

Kontakty

723963374
venca.kabat@bobo.cz
bobo.cz

BOOM Events

E-commerce platforma pro pořadatele eventů a zážitkové venues.
Prodej vstupenek a doplňků online i na pokladně, analytika, marketing. Všechny služby na jednom místě s nejlepší cenou na trhu.

Kontakty

‭+420 603 838 775‬
frantisek.havlin@boomevents.org
boomevents.org

BorovkaRental.cz

Life is event! Tímto heslem se řídíme už 15 let, jako agentura a jako půjčovna s nejširším sortimentem v ČR jsme stabilní a kreativní partner pro komplexní řešení eventů! Máme opravdu vše co se vám hodí na váš event, z více než 1300 položek si můžete vybrat v naší půjčovně na www.borovkarental.cz, nebo se o vás postaráme komplexně jako agentura. Kdo s námi spolupracuje, tak již poznal přístup rodinné firmy. Budeme se těšit na spolupráci.

Kontakty

724760650
david@borovka.cz
www.borovkarental.cz

Brašnářství Tlustý

Brašnářství Tlustý je rodinná firma, která se zabývá výrobou a prodejem originálních kožených výrobků. Před 11 lety jsme se rozhodli, že se pustíme do velkého a odvážného dobrodružství. Obnovit mrtvý obor, přinést neobyčejně kvalitní výrobky z kůže a výjimečnou službu. Příběh víry a naděje, úcty a lásky k řemeslu a touhy dělat lokálně kvalitní věci pokračuje dále. Staňte se jeho součástí! Zažijte s námi voňavé řemeslo na vlastní kůži. S mobilní dílnou či brašnářskými workshopy.

Kontakty

420776848682
samoel@brasnarstvitlusty.cz
www.brasnarstvitlusty.cz

Brno Convention Bureau

Brno Convention Bureau poskytuje organizátorům asistenci a nezávislé komplexní informace při plánování a realizování kongresů, konferencí, obchodních setkání a incentivních akcí na jižní Moravě a ve městě Brně.

Kontakty

420724795915
krizova@ccrjm.cz
www.brnoconvention.cz

Bublinová show Matěje Kodeše

Vystoupení profesionálního bublináře a světového rekordmana. Úchvatná show, při které uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů.

Kontakty

739029290
Petra@bubbleshow.cz
www.bubbleshow.cz

CAFÉ BIKE - mobilní kavárna na třech kolech

Kavárna na kolech, známá jako café bike, která nabízí kvalitní italskou kávu připravovanou našimi profesionálními baristy, je skvělým způsobem, jak přinést autentický kávový zážitek z Itálie na vaše eventy. Atraktivní koncept našeho kávového cateringu café bike přitáhne pozornost a zájem vašich zákazníků/partnerů či podpoří neformální setkání vašich zaměstnanců na prezentaci, veletrhu, konferenci či teambuildingu a večírku. S naším café bikem přijedeme kamkoliv po Česku, bez vody a elektřiny.

Kontakty

603105506
radek@justeurope.eu
www.cafe-bike.cz

Cafeface

Personalizovaná káva pro Vaše eventy ☕🎈

V Cafeface proměníme kávu v plátno nejen pro Vaši firmu. Pojďme společně vytvářet nezapomenutelné okamžiky, jeden šálek za druhým! ☕

Kontakty

724787181
rezabek@fun-city.cz
www.cafeface.cz

Carlsbad Convention Bureau

Carlsbad Convention Bureau je neutrální specialista na kongresový a incentivní turismus v Karlovarském kraji. Mezi hlavní aktivity CCB patří asistence, propagace a poradenství v místě realizace MICE akcí.

Kontakty


nozickova@karlovyvary.cz
www.carlsbad-convention.cz

Catalyst Czech republic

Pomocí team buildingových aktivit vytváříme trvalé hodnoty uvnitř týmů.

Kontakty

775867461
jakub@catalystteabuilding.cz
www.catalystteambuilding.cz

Catering Zdravě

Naše cateringové služby dodají vaší akci tu správnou chuť. Ať už pořádáte velký či malý firemní večírek, konferenci s kolegy z celého světa, gala večeři či jiné významné události.
Rádi vám také pomůžeme s výběrem vhodného prostoru a dekoracemi, koordinací programu a další produkcí.

Poradíme si se všemi druhy potravinových intolerancí.

Kontakty

731278354
info@cateringzdrave.cz
www.cateringzdrave.cz

Central Moravia & Jeseníky Convention Bureau

Central Moravia & Jeseniky Convention Bureau je oficiálním reprezentantem Olomouckého kraje v oblasti kongresového cestovního ruchu a členem Czech Convention Bureau.

Střední Morava nabízí řadu konferenčních a kongresových prostor, z nichž ty největší pojmou více než 1000 účastníků. Konferenčním centrem regionu je krajské město Olomouc, kde najdete řadu hotelů velkých mezinárodních řetězců.
V Jeseníkách existuje několik konferenčních kapacit s kvalitním zázemím až pro 500 hostů.

Kontakty

775863537
michael.zacek@centralaok.cz
www.conventionok.cz

Česká eventová asociace z.s.

ČESKÁ EVENTOVÁ ASOCIACE JE PROFESNÍ ORGANIZACE EVENTOVÝCH AGENTUR A DODAVATELŮ SLUŽEB. MEZI HLAVNÍ CÍLE PATŘÍ BUDOVÁNÍ POVĚDOMÍ EVENTOVÉHO MARKETINGU A PROFESIONALIZACE SLUŽEB. KAŽDOROČNĚ POŘÁDÁME SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ EVENTY - VÝROČNÍ CENY ČESKÉ EVENTOVÉ ASOCIACE, KDE OCEŇUJEME MIMOŘÁDNÉ POČINY V OBLASTI EVENTOVÉHO MARKETINGU.

Kontakty

777672758
cea.tajemnice@gmail.com
www.c-e-a.cz

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Česká podnikatelská pojišťovna patří mezi pět největších pojišťoven v České republice. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na domácím trhu. Svým klientům nabízí moderní produkty a komplexní služby v oblasti
životního i neživotního pojištění. Spravuje téměř 2,4 milionu smluv a pečuje o více než 1,3
milionů klientů. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na www.cpp.cz

Kontakty

731645477
tereza.obermajerova@cpp.cz
www.cpp.cz

Český Catering

Když jde o jídlo, my víme co děláme! Nabízíme cateringové služby pro každou příležitost - od malých setkání po velkolepé události. Klademe důraz na kvalitu, skvělou chuť a perfektní prezentaci jídel a to vždy s chutí a od srdce.

Kontakty

420604118281
chanenko@venturagroup.cz
ceskycatering.cz

Chateau Šanov a Hotel Lions Nesuchyně

Poskytujeme prostory a kompletní gastronomický servis pro velké i malé firemní akce.

Kontakty

774216522
recepce@hotel-sanov.cz
www.hotel-sanov.cz
www.stredisko-nesuchyne.cz

Collection Hospitality

Nabízíme prémiové ubytování, špičkovou gastromonii a prostory pro vyjímečné eventy po celé České republice. Ve všech našich provozovnách a ubytovacích zařízeních Collection Hospitality se snažíme vytvářet vřelou a nezapomenutelnou atmosféru a přinášet nejlepší zážitky a služby. Portfolio společnosti je rozděleno do pěti exkluzivních konceptů: Château Concept, Hotel Concept, Villa Concept, Resort Concept a Dining Concept.

Kontakty

724592802
sales@collectionhospitality.com
www.collectionhospitality.com

Colors of Design - Event Furniture Rental

Nejdynamičtěji se rozvíjející půjčovna nábytku na akce v Polsku. Široká nabídka designového, barevného nábytku a doplňků pro akce, ale to není vše! Nabídku doplňuje stavba ekologických veletržních stánků a scénografických prvků. Společnost má dvě pobočky a její zázemí a moderní vozový park jí umožňují vybavovat největší akce i v zahraničí. Objevte sílu vybavení, které každý den proměňuje prostory pro pořádání akcí!

Kontakty

48531493818
kontakt@colorsofdesign.pl
www.colorsofdesign.cz

CPI Hotels, a.s.

Vyberte si stylový pokoj a prostor na konferenci v některém z našich hotelů a rezidencí v Česku, Itálii, Maďarsku, Polsku a na Slovensku. V rozsáhlém portfoliu vám dáme prostor najít přesně takový, ve kterém se budete cítit lépe než doma. Portfolio CPI Hotels zahrnuje širokou škálu značek hotelů a to Clarion, Comfort, Quality, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur. Na konference jsme navíc schopni pohostit až 2 500 účastníků najednou.

Kontakty

420234712444
m.drozova@cpihotels.com
www.cpihotels.com/cs

Creative Dreamers

Kreativci jsou mladá agentura punkáčů v košilích, kteří rozumí potřebám klientů. Jejich specialitou jsou příběhové eventy, natáčení, focení a využívání prvotřídních nejmodernějších technologií. V minulosti předali vysněné myšlenky klientů jako jsou např. TotalEnergies, Unilever nebo ČVUT. Jejich nápady a extenzivní realizace jste mohli vidět např. na gala večeři s prezidentem Petrem Pavlem, písčitém Dakaru nebo celosvětově známém KVIFFu. Potkejte se s usměvavým týmem, který vám jde naproti!

Kontakty

420723721881
ondrej.pacner@creativedreamers.cz
creativedreamers.cz

Cryptomania s.r.o.

Cryptomania je chytrá zábava. Připravujeme programy naplněné šiframi a logickými úkoly, které kromě zábavy přináší vaším týmům velkou dávku týmové kreativity a nezbytnost zapojit každého jednotlivého člena týmu k vyřešení zapeklitých zadání. Ať už plánujete celodenní program, krátké zpestření náročného pracovního výjezdu nebo třeba jen vtipnou šifru do firemního newsletteru, tak jsme ti praví.

Kontakty

720737390
hrncir@cryptomania.cz
www.cryptomania.cz

Cubex centrum Praha a Konferenční centrum City

Cubex centrum Praha je moderní a udržitelné multifunkční centrum, které má ve spojení s Konferenčním centrem City kapacitu 1 700 osob.

Kontakty

420602396843
krizkova@cubexcentrum.cz
cubexcentrum.cz

Czech Convention Bureau

Czech Convention Bureau působí v rámci České centrály cestovního ruchu – CzechTourism
od roku 2010. Zásadní důraz klade na jednotnou propagaci České republiky coby atraktivní
MICE destinace a na efektivní koordinaci marketingových aktivit v oblasti kongresového a
incentivního cestovního ruchu s cílem zvýšit počet MICE akcí pořádaných v jednotlivých
regionech. Czech Convention Bureau působí v rámci České centrály cestovního ruchu – CzechTourism
od roku 2010. Zásadní důraz klade na jednotnou propagaci České republiky coby atraktivní
MICE destinace a na efektivní koordinaci marketingových aktivit v oblasti kongresového a
incentivního cestovního ruchu s cílem zvýšit počet MICE akcí pořádaných v jednotlivých
regionech. Czech Convention Bureau je neutrálním partnerem a základním kontaktem pro
všechny, kteří plánují uspořádat v České republice jakoukoli MICE akci. Je zastoupeno ve
všech regionech České republiky.

Kontakty

777 702 733
hofmanova@czechtourism.cz
www.czechconvention.cz

Designeo Creative

IT řešení na míru, která zajistí unikátní zážitek pro vaše zákazníky. Stavte se o tom přesvědčit a vyzkoušet si naší inovativní AI fotobudku!

Kontakty

602538433
viktorie.knezkova@designeo.cz
designeo.cz

Digiday Czech

Společnost Digiday se zabývá LED panely, navigační kiosky, digitální áčka, platební kiosky a další, jsme na trhu 8 let a máme přes 700 realizací.

Kontakty

739645333
jiri@digiday.cz
digiday.cz

DIGIpromo

Společnost působící v oblasti poskytování originálních digitálních zařízení. Pronajímáme video LED a LCD obrazovky velikosti běžných papírových ROLL-UP a další digitální novinky použitelné na různé události a kampaně. Dále třeba v obchodech, firmách a na dalších nespočet zajímavých místech.

Kontakty

420797869753
info@digipromo.cz
www.digipromo.cz

Drift-event

Drift-Event představuje miniatury závodních aut, které naprosto reálně, díky špičkové technologii, simulují tzv. DRIFT. Auta disponují reálnými zvuky motorů, které odpovídají danému stylu jízdy. Závodní auta se na předpřipravených drahách řídí naprosto intuitivně pomocí mobilních telefonů a dokážou tak velice rychle zaujmout a pohltit každého návštěvníka akce. Nabízíme také možnost uspořádání závodů s následným vyhlášením a průběžnými výsledky.

Kontakty

6087333633
ondrej.marik@maroy.cz
www.drift-event.cz

East Bohemia Convention Bureau

Jsme regionálním partnerem Czech Convention Bureau a specialistou na kongresový a incentivní turismus v Pardubickém kraji. Rádi vám bezplatně pomůžeme s výběrem vhodné lokality pro vaši akci a se zajištěním jejího bezchybného průběhu.

Naše služby:
vyhledáme vhodné prostory pro vaše akce
poradíme s návrhem doprovodného programu
doporučíme náměty pro incentivní i teambuildingové akce
navrhneme zajímavá turistická místa v destinaci
ověříme dostupnost konferenčních prostor a ubytování

Kontakty

725058448
k.nykodymova@vychodnicechy.info
kongresypardubickykraj.cz/cs

East Moravia Convention Bureau

East Moravia Convention Bureau je součástí Centrály cestovního ruchu Východní Moravy a nabízí bezplatnou podporu a konzultaci, aby vaše akce na Východní Moravě proběhla hladce a účastníci se vraceli plni pozitivních zážitků.

Kontakty

420733161671
petr.michalec@vychodni-morava.cz
www.vychodni-morava.cz

Ekologické reklamni předměty a rostoucí papír

Naší misí je připravit úspěšnou komunikaci vašich poctivých ekologických projektů. S naší pomocí porazíte i kobercový nálet marketingu velkých firem.
Vyhmátneme ty nejpádnější argumenty. Zviditelníme neviditelné, zjednodušíme složité a přiblížíme vzdálené. To vše bez moralizování a tak, aby to lidé pochopili, zaujalo je to a motivovalo ke změně chování.
Zpracujeme je do atraktivní formy. Zvolíme nápadité cesty, po kterých oslovíte tu pravou cílovku.

Kontakty

732663088
karolina.jelinkova@green-cat.cz
www.green-cat.cz
www.rostoucipapir.cz

Escape Zone / Zone Production

Originální řešení, jakým jsou mobilní hry, nám umožňuje zprostředkovat vám únikovou, detektivní nebo outdoorovou hru, kdekoliv si budete přát.

Ideální pro HR oddělení, na firemní teambuildingy, setkání zaměstnanců, konference apod., kde je zájem o motivaci ke spolupráci, efektivní komunikaci, seznámení, stmelení, zaměření na společný cíl, individuální schopnosti, přemýšlení pod časovým tlakem a další podobné oblasti.

Kontakty

777556551
info@escapezone.cz
escapezone.cz

EscapeCaching

Přenosné únikové hry přivezme k vám. Najednou hraje několik desítek až několik stovek hráčů, délka 1 hodina nebo dle zadání, hrát se dá uvnitř i venku. Plně customizováno pro vaši značku. Ideální jako teambuilding nebo doprovodný program eventu.

Únikové hry na míru pro firmy, eventy a rezorty připravíme na míru vašim potřebám a zadání. Zapojíme vaši značku, produkt, lokalitu. Možnost dlouhodobého využití ve vaší firmě nebo rezortu.

Kontakty

725032333
mirek.jirik@theroom.cz
www.theroom.cz

EVENT - Zážitkový vlak

EVENT - Zážitkový vlak se specializuje na organizaci společenských akcí ve vlaku i mimo něj s doprovodným programem na klíč. Úspěšně vypravuje speciální osobní vlaky po celé České i Slovenské republice. Odkud pojedete a kam, záleží jen na vašem výběru, jízdní řád vytvoříme dle požadavku a cestu si můžete zpříjemnit zastávkou na přání. Odvezeme vás z pracovního koloběhu a každodenní rutiny, pečlivě sestavíme program celé akce.

Kontakty

777794421
michaela@event-zazitkovyvlak.cz
event-zazitkovyvlak.cz

EVENT ARENA

Event Arena – Jsme Arena, Event Arena. Emoce, vášeň, strategie, interakce, inovace, týmová práce. To je náš svět. Svět eventů a brand experience aktivit. Naživo, online, hybridně. Nikdy stejně, nikdy nudně. Eventy vnímáme jako důležitou SOUČÁST STRATEGICKÉHO MARKETINGU a řídíme se heslem „Live Experience First“.

Kontakty

420284019180
info@eventarena.cz
www.eventarena.cz

EVENT DESIGNERS

Designujeme různorodé eventy, od prvotní vizualizace až po samotnou realizaci akce. Při organizaci komerčních i soukromých eventů zajišťujeme komplexní servis s kreativním řešením, které dokonale odpovídá charakteru značky a potřebám klienta.

Kontakty

420773958813
olivera@eventdesigners.cz
www.eventdesigners.cz

Event Equipment Rental

Prenájom klimatizácií a kúrení vrátane dopravy, inštalácie a obsluhy na akciách. Dodávame komplexnú službu.

Kontakty

421915744946
Michal.malovec@aurix.sk
WWW.EER.SK

Event Park – Dokonalé eventy pod střechou i nebem – Nové možnosti Výstaviště České Budějovice

Využijte nové možnosti Výstaviště České Budějovice, které nabízí zcela unikátní prostor pro pořádání akcí uvnitř i venku. Nechte se unést rozmanitostí zákoutí, balkonů, tribun, teras, sálů i relaxační travnatou částí osázenou stromy.
Svou flexibilitou i velikostí lze variabilní prostory maximálně přizpůsobit požadavkům pořadatele, jeho konkrétním potřebám a zaměření akce.
Nabízíme moderní zázemí a dokonalé služby k organizování velkých kongresů, festivalů, koncertů, firemních setkání a výstav.

Kontakty

771135659
hambergerova@vcb.cz
www.eventpark.cz

Event Selection s.r.o.

Event Selection je partnerem pro profesionály vždy když potřebujete efektivní, designové a kvalitní řešení pro váš venkovní event. Na Event Festu prezentujeme značky X GLOO, Creative Structures, OFYR a především novinku pro letošní sezonu - pneumatické vlajky Starx Flags. Na venkovní ploše mezi pavilony E a D nás potkáte společně s naším partnerem Smoke & Fire Academy, který prezentuje neotřelý gastro projekt pro vaše eventy.
Přijďte ochutnat a zažít opravdovou cooking show!

Kontakty

605944530
petra@eventselection.cz
www.eventselection.cz

Eventee s.r.o.

Eventee vám zajistí lepší zapojení účastníků na vašem eventu. Naše mobilní a webová aplikace nabízí funkce jako živé otázky, ankety, program konference, push notifikace nebo účastníky žádaný networking.

Kontakty

776297788
roman@eventee.co
www.eventee.co

FiremniAkce.cz

Portály FiremniAkce.cz a Oslavin.cz Vám snadno a rychle pomohou najít ideální lokaci i dodavatele pro Váš event. Tvoříme největší komunitu eventových profesionálů a jsme pořadatelé Event Festu a nového vzdělávacího formátu Event Talks.

Kontakty

605266044
info@firemniakce.cz
www.firemniakce.cz

FIREMNICOKOLADY.CZ

Reklama co chutná - čokolády, mandle, reklamní balení

Kontakty

420774505056
cizek@imtpraha.cz
www.firemnicokolady.cz

Foodtruck Dobrá naděje

Luxusní restaurace vyměnil za Food truck a nazval ho Dobrá naděje. Užívá si svobodu pohybu a hlavně přímý kontakt se zákazníkem. Jídlem, které připraví, rozdává lidem radost a úsměv. Naše filozofie je prostá, nabízíme výhradně naše domácí produkty připravené z výběrových surovin převážně od menších farmářů, tak jak je máme rádi. Kdo nás zná ví, že máme několik „ Signature dishes“.

Kontakty

777274401
food.dobranadeje@email.cz
www.facebook.com/foodtrucknadeje

Foodway Catering

Cateringové služby v ČR i zahraničí. Silné zázemí skupiny Together. Foodway Catering zajišťuje konference, festivaly ( od crew po VIP zony ), státní návštěvy, galavečery a další. Žádný koncept pro nás není překážkou, ale naopak výzvou.

Kontakty

420775389995
richard.vala@foodwaycatering.cz
www.foodwaycatering.cz

Fotbalgolf Radonice

Spojujeme sport, přírodu a týmovou zábavu v jedinečném prostředí. Oživte firemní dny exkluzivním fotbalgolfovým turnajem na našem rozlehlém 6hektarovém parku!

Poskytujeme kompletní servis s prvotřídním cateringem a grilováním přímo na místě. Užijte si skvělou hru, kterou s nadšením hrají ženy i muži každé věkové kategorie. Ideálním prostředí pro outdoor firemní teambuilding, prozákaznické a partnerské akce a networking až pro 200 osob.

Park Radonice lze pronajímat i pro eventové agentury.

Kontakty

731612802
daniel@parkradonice.cz
www.parkradonice.cz

Fotobudka Photobee

Fotobudka na promoakce, která fotografuje lidi (například před výrobkem nebo zajímavým pozadím).
Systém sám fotografii opatří případným reklamním sdělením (např. patička s logem firmy či popisem akce) a zákazník si může zvolit, zda chce fotku vytisknout nebo třeba zaslat emailem.

Kontakty

774866767
martin.plz@centrum.cz
www.photobee.cz

FRUIT BIKE

Fruit Bike je speciálně upravené kolo na výrobu drinků. Novinka na české eventové scéně. Stroj, který nikam nedojede, zato pěkně vyšťaví. Energie vložená do pedálů roztočí nože mixéru a z kusů ovoce je za chvíli lahodné šťavnaté smoothie.
Fruit Bike osloví příznivce zdravého životního stylu a udržitelné ekologie. Tedy přesně ty lidi, kterých je na Vašem festivalu, sportovní či firemní akci jistě mnoho. Nechte je zakusit něco nového, dopřejte jim „opravdu našláplý drink“ okořeněný endorfinem.

Kontakty

608403993
info@fruitbike.cz
www.fruitbike.cz

FunFace fotobox
FunMio - eventová agentura

Jsme eventová agentura a pořádáme kompletní firemní akce. Co třeba večírek v historickém vlaku nebo v planetáriu, konference v depu či hangáru, team-building na historické plachetnici či na jachtách, akce pro Vaše klienty v soukromém boeingu nebo prodejní akce ve vzducholodi. Výjezd za operou do Itálie nebo na fotbal do Španělska? Akce děláme v ČR i zahraničí s krásnými referencemi od nadnárodních korporací i malých společností.

Kontakty

723329779
eliska@funmio.cz
www.funmio.cz

GALA 360°

Nabízíme 360° videokoutek, který dokáže pořizovat videozáznam ze všech okolních úhlů a výsledné video působí opravdu jedinečným dojmem. Kromě toho disponujeme také s digitálním samoobslužným fotokoutkem, který umožňuje si pořídit fotografie, GIFy, boomerangy nebo videa a okamžitě si je stáhnout do svého telefonu. Fotokoutek i videokoutek nabízí různé způsoby stažení obsahu, jako je AirDrop, QR kód, email, telefonní číslo nebo WhatsApp.

Kontakty

420775533547
info@gala360.cz
www.gala360.cz

Galerie kavárny Louvre

Konferenční prostory na Národní třídě a catering

Kontakty

774445662
cafelouvre@cafelouvre.cz
www.galerielouvre.cz

GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE

U nás se budete cítit jako doma, uvolníte mysl, budete dýchat horský vzduch, kochat se přírodou a pohledy na zdejší panoramata. Konference, kongresy nebo školení zaměstnanců zanechá ve všech zúčastněných ty nejlepší dojmy ve spojení s příjemným ubytováním, výbornou gastronomií, wellness službami, uvolňující masáží a sportovními zážitky ve formě golfové akademie či turnaje.

Kontakty

777659784
martina.tichavska@tmr.sk
www.ostravice-golf.cz

Gourmet Casino - nejlepší zábava na váš event

Gourmet Casino je jedinečná zábava na vaši akci. Propojení světa delikátních vín, rumů, kávy, nebo čokolády s elektrizující atmosférou kasina. Hosté ochutnávají skvělá vína a rumy a pod vedením animátorů se baví v unikátních degustačních hrách. Gourmet Casino se skvěle hodí na firemní eventy, kongresy, nebo svatby. Vše je plně mobilní. Řekněte kam a my přijedeme.

Kontakty

420604787236
wine-events@email.cz
www.wine-events.cz

Hanka Koutná - moderátorka

„Kdo není v televizi, jako by nebyl“ není pravidlo. Hanka není známou tváří, přesto patří pro svou energii, profesionalitu, schopnost improvizovat i moderovat v angličtině k nejvyhledávanějším moderátorkám. Moderuje pro největší české i mezinárodní společnosti (Škoda Auto, Volkswagen, IKEA, Seznam.cz, Česká Zbrojovka, Tesco, ORLEN Unipetrol, Raiffeisenbank). Je moderátorkou prestižních cen Architekt roku i odborné konference FreshAI. Více na www.hankakoutna.cz

Kontakty

420602611170
moderatorka@hankakoutna.cz
www.hankakoutka.cz

Hofo Production

Kreativní produkce, video/foto/tvorba contentu/technické zajištění akcí - zvuk, světla, Led, VIP přeprava

Kontakty

737060454
honza@hofo.cz
www.hofo.cz

Horse Park Kamenný Dvůr

Luxusní venkovský areál Horse Park Kamenný Dvůr se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše, pouhých 45 km od Prahy. Jedná se o bývalý statek z roku 1879, který byl citlivě zrekonstruován, a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Zajistíme profesionální služby se skvělým cateringem, které promění Váš event v neopakovatelný zážitek.

Celý areál je zcela privátní, v době pronájmu bude určen pouze Vám a Vašim hostům.

Kontakty

606365995
tereza@horsepark.cz
www.horse-park.cz

Horský resort Buková Hora

Moderní a stále se rozvíjející horský areál pro letní a zimní pobyty v krásném prostředí Orlických hor. Nabízíme dvě nejdelší sjezdové tratě Orlických hor a čtyřsedačkovou lanovku s bublinou. V létě nabízíme cyklistům osmikilometrový modrý trail a pro náročnější bikery přírodní enduro traily.

Kontakty

731078255
adela.hurdova@skibukovka.cz
www.skibukovka.cz

Hotel Almanac X Alcron Prague


Původní hotel Alcron jehož historie sahá až do roku 1932 byl prvním luxusním hotelem mezinárodního formátu v tehdejším Českolovensku. V loňském roce prošel kompletní renovaci, která respektem k historii a geniu loci místa zachovala unikátní art deco prvky, ale zasadila je do svěžího a moderního designu. Hotel nabízí 204 pokojů, ikonickou restauraci Alcron a bar unikátní bar téhož jména a v neposlední řadě také prostorné a designové konferenční prostory.

Kontakty

734393111
valeriya.alferova@almanachotels.com
www.almanachotels.com/cs/praguex

Hotel Friesovy boudy a penzion Andula

Dva hotely ve výšce 1200m nad mořem v Krkonošském národním parku s veškěrým komfortem pro eventové akce. Hotely disponují dvěmi restauracemi, pivovarem, wellness zónou, konferenční místností, klubem, počítačovou místností a leží na 800m dlouhém lyžařském svahu. Žijeme tu v přírodě a spřírodou, ne proti ní.

Kontakty

420724279200
kpolivka@friesovyboudy.cz
www.friesovboudy.cz
www.penzionandula.cz
www.krkonosskapivnistezka.cz

Hotel Královka v Jizerkách

Kapacita **** wellness hotelu je 84 lůžek - 9 hotelových pokojů a 22 apartmánů. Při plánování celého konceptu Hotelu Královka bylo hlavní myšlenkou propojit toto jedinečné místo se špičkovou gastronomii a exkluzivním ubytováním, které bude ladit s kouzlem celé oblasti. Královka se nachází v klidné lokalitě Jizerských hor na kopci Nekras, kde doslova splývá s okolními lesy a přírodou. Z rozhledny, která je součástí hotelu, se nabízí překrásný výhled do chráněné krajiny Jizerských hor, Krkonoš, Ještědu, Českého ráje, Polska i Německa.

Kontakty

777223125
alice.kareisova@hotelkralovka.cz
www.hotelkralovka.cz

HOTROCK

HOTROCK.cz - jsme teambuildingová agentura z hor, která už od roku 2008 nabízí promakané firemní akce, eventy a fun programy. Vše ve vlastní režii - máme zkušený tým kreativců a instruktorů, kompletní materiálové zajištění a více než 15-ti leté know-how.

www.treasure-hunt.cz

Pořádání eventů

Kontakty

724812712
info@hotrock.cz
www.hotrock.cz
www.treasure-hunt.cz

Hradec Králové Region Convention Bureau

Rádi byste uspořádali svoji akci v Královéhradeckém kraji, ale nevíte si rady? Obraťte se na nás a my vám se vším pomůžeme. Vytipujeme vhodná místa pro meeting i teambuilding, domluvíme site inspection, navrhneme program pro malé i větší skupiny. Uděláme zkrátka vše pro to, abyste byli spokojení a Královéhradecký kraj si nejen užili, ale i zapamatovali.

Kontakty

702197657
novakova.anna@ccrkhk.cz
www.micehkregion.com

IN CATERING

#MYJSMECATERING
Gala večeře, rauty, coffee breaky, svatby, večírky, oslavy i další cateringové akce! Milujeme jídlo a gastronomii. Jsme cateringová společnost zajišťující cateringové služby od roku 1995. Jsme součástí rodiny IN CATERING Group, která provozuje restaurace SOU100 Žižkov a Ristorante Fabiano a samoobslužné restaurace il Bistro a Tácy na Pankráci.

Kontakty

734157097
stanislav.maly@incatering.cz
www.incatering.cz

iQLANDIA

iQLANDIA je unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem v Liberci. V 11 expozicích je přes 400 interaktivních exponátů. Denně probíhají science show nebo zábavné workshopy. Najdete zde celodenní vyžití pro všechny věkové kategorie.
Zažijte jízdu v Mars roveru, poznejte Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, pokecejte s humanoidním robotem Thespianem. Součástí je iQPLANETÁRIUM se 4K projekcí, filmy i živými komentáři. Centrum je bezbariérové, s vlastním parkovištěm, restaurací a iQSHOPEM.

Kontakty

RK: 604 220 686 a PM: 773 681 559
kupcova@iQlandia.cz, matousek@iQLANDIA.cz
iqlandia.cz

Jan Hotels

Česká společnost JAN HOTELS provozuje 5 hotelů v Praze a Českém Krumlově. Pražský Hotel Duo nabízí 654 moderních pokojů, kongresové centrum, parkoviště a umístění přímo u stanice metra Střížkov. Butikový Hotel Leonardo v centru Staré Prahy skýtá výhledy na hrad a Vltavu. Tradiční Hotel Carol se nachází v atraktivní lokalitě u O2 Arény. V Českém Krumlově se jedná o designový Hotel OLDINN, situovaný v srdci města, a legendární Hotel Růže v budově bývalé jezuitské koleje s pokoji zámeckého typu.

Kontakty

727818623
hom@janhotels.cz
www.janhotels.cz

JOKER FOOD TRUCK - JOKER JERKY

jídlo: pomalu pečené, konfitované, trhané a sušené maso (pštrosí – klokaní – jelení – srnčí – dančí – mufloní – kančí – hovězí – vepřové – krůtí – kuřecí - husí), grilované klobásy, sýry/ nápoje: přírodní ovocné nápoje – limonády, sudová stáčená perlivá voda, míchané drinky a pivo

Kontakty

420603521136
kaspar.265@seznam.cz
www.jokerjerky.cz

Košík.cz

Ušetřete si rozpočet i zbytečnou námahu s nákupy do vašeho podniku a nechte si je doručit až na recepci. Na Košíku k nim můžete získat cashback až 8 % a další výhody. Ideál do kanceláří, hotelů i domovů pro seniory – zkrátka kamkoliv, kde pravidelně potřebujete jídlo, pití a drogerii.

Založte si u nás firemní účet a začněte už dnes, je to hračka!
https://www.kosik.cz/stranky/kosik-na-recepci

Kontakty

724353418
petr.mares@kosik.cz
www.kosik.cz

Kouzelník Tomáš Podzimek

Kouzelnické vystoupení, jedinečná zábava na Váš event. Nabízím 3 typy kouzelnického vystoupení. Mikromagie, zde se pohybuji mezi skupinkami hostů a ukazuji jim kouzla s kartami, bankovkami a jejich vlastními předměty. Jevištní show, interaktivní vystoupení pro všechny hosty.
Show s projekcí, zde diváci vidí každý detail kouzel, díky projekci z několika kamer na plátno.
Rád přizpůsobím kouzelnické představení vašim potřebám.

Kontakty

721181170
info@tomaspodzimek.cz
www.tomaspodzimek.cz

Kreativní eventové studio Timplich

Jsme kreativní eventové studio, ve kterém věnujeme největší pozornost designu ve všech jeho podobách. Máme mnoho let zkušeností z eventových agentur, ze kterých jsme si vždy odnesly jen to nejlepší a to nyní také aplikujeme na naši práci. Baví nás nejen malé projekty, ale také velké komplexně řešené eventy, ke kterým vždy přistupujeme trochu odvážněji a jinak, a snažíme se tak více přiblížit zahraničnímu trhu, který je nám velkou inspirací.

Kontakty

776868392
hana@timplich.cz
www.timplich.cz

LAMAX + GEL BLASTER

Elektromobilita se stává celosvětovým trendem a nejinak je tomu i v České republice. Abychom tento trend podpořili a současně rozšířili, vydali jsme se v LAMAX tímto udržitelným směrem a přidali špetku zábavy navrch. Naším cílem je, abyste si svou elektrojízdu užili na MAXimum.
Gel Blaster přináší zábavu počítačových her do reálného života. Utkejte se ve stylu Fortnite na vlastní zahradě a zažijte hromadu zábavy a akčního pohybu, který bude bavit každého.

Kontakty

732976685
nikitin.ale@elem6.com
www.elem6.com

LaserTRAP.com

MOBILNÍ Laserová Střelnice -- LASER Clay Pigeon Shooting -- Shooting Range TRANSPORTABLE -- Laser TRAP je velmi realistická hra, imitující opravdovou střelbu na asfaltové holuby ( olympijský TRAP )

Kontakty

603255027
info@laser-trap.com
LaserTRAP.com

LH Hotels & resorts s.r.o.

Hotelová společnost LH Hotels & resorts s.r.o.
provozujeme regionální konferenční hotely a dále hotely v samém srdci Prahy pro individuální pobyty.

Kontakty

420774919679
mpavlik@lhhotels.cz
www.lhhotels.cz

Life Support - zážitkové kurzy první pomoci a bezpečnosti

Jsme profesionálové v urgentní medicíně a záchraně lidí – záchranáři, hasiči, policisté speciálních jednotek.
Přes 16 let připravujeme teambuildingové programy s přesahem.
Účastníci na vlastní kůži zažijí krizové situace nanečisto. Budou na ně připraveni, pokud nastanou v reálném životě. Předáváme praktické dovednosti, které
vycházejí z naší dennodenní záchranářské praxe.
Máme celorepublikovou působnost, pracujeme v českém a anglickém jazyce. Ročně pořádáme více než 150 akcí s 4500 účastníky.

Kontakty

774968918
jan.bradna@lifesupport.cz
www.lifesupport.cz

Losers Cirque Company

Profesionální produkční a eventová agentura, která váš firemní večírek povýší na nezapomenutelný audiovizuální zážitek. Zaměřujeme se na nový cirkus a zároveň spolupracujeme s ostřílenými performery z různých uměleckých branží a zajišťujeme kvalitní technickou produkci.

Kontakty

602318760
monika@unitedarts.cz
www.unitedarts.cz
www.divadlobravo.cz

Malý Oslov Glamping

Unikátní glampingová vesnička uprostřed jihočeských lesů u řeky Otavy, je nezapomenutelným místem pro teambuildingy, oslavy a svatby. Zažijte skandinávský styl chatiček a přátelské prostředí společenské chaty, kde jižanský šarm, plápolající krb a bar vytváří dokonalé zázemí pro setkání. Nechte se zlákat uvolněnou atmosférou s drinkem u bazénu či v houpací síti. Krásná příroda zaručuje dokonalý klid a odpočinek. Můžete si být jistí, že na chvíle v tomto ráji nad řekou budete dlouho vzpomínat.

Kontakty

773678955
info@malyoslov.cz
www.malyoslov.cz

Marcela Hanke - Makeup Artist

Jsme Organic Lab, věnujeme se kosmetickým workshopům, faceyoze a make-upu. Pořádáme team buldingy pro firmy, zážitkové doprovodné programy na eventech, vizážistická školení zaměstnanců. Máme dlouholeté zkušenosti, jsme autorizováni MŠMT na udílení rekvalifikací vizažista, jediní v ČR v organické kosmetice. Program jsme rozsahem i budgetem schopni přizpůsobit dle požadavků klienta. Mezi naše nejčastější aktivity patří jak korporátní večírky, školení zaměstnanců 5-star hotelů, dárkové vouchery zaměstnancům předních fashion časopisů, tak teambuildingy značek ekologického a beauty zaměření.

Kontakty

724862995
hankemarcela@gmail.com
www.organiclab.cz

Moonclub

Designový bar a lounge v centru Prahy. S kapacitou až pro 500 osob nabízíme ideální místo pro firemní večírky, vánoční oslavy nebo jakoukoliv speciální událost. Umíme připravit vše od cateringu a profesionální obsluhu až po výzdobu a dechberoucí program.

Kontakty

607657351
annacroitori@gmail.com
www.moonclub.cz

Multiball - interactive wall

LED stěna MultiBall přináší interaktivní zábavu pro všechny věkové kategorie. Spojte fyzickou aktivitu se zábavou při vzdělávacích, sportovních, vědomostních a zábavných hrách. Soutěžte a vytvářejte rodinné zážitky plné pohybu a zábavy. Aktivujte na své akci děti i dospělé a dodejte jí jedinečnou dynamiku. Uprava jednotlivych her, pro firemnou komunikaci je mozna.

Kontakty

421905363070
radovan@multiball.sk
www.multiball.cz

Muzeum města Prahy

Uspořádejte svou akci v barokním Clam-Gallasově paláci v samém srdci Prahy. Vyberte si z bílých "galerijních" prostor, nebo ze sálů zrekonstruovaných do barokní podoby. Chcete uspořádat akci mimo ruch centra města? Pronajměte si zahradu nebo vnitřní prostory Zámeckého areálu ve Ctěnicích na východním okraji Prahy. V areálu se nalézá také bistro Dish a Hotel Pytloun s 24 luxusními pokoji a restaurací.

Kontakty

603215327
tobiskova@muzeumprahy.cz
www.muzeumprahy.cz/pronajmy

Nespresso Coffetruck

Prémiová káva Nespresso Professional. Ideální kávové řešení pro vaše podnikání.

Kontakty

603502385
dsladek@allcom.cz
www.nespresso.com/cz/cs

Ola Kala

Jsme rodinná firma Ola Kala, od 2007 1. škola vaření v ČR. V Praze 3 provozujeme 2 studia s kapacitou 16 a 40 lidí. Ve studiích pořádáme v ČJ i EN kurzy vaření, pečení, gastro workshopy a prostory také pronajímáme. Od 2023 provozujeme food truck Ola Kala Van s unikátním street food asijským BX konceptem, prvním v ČR. Food truck je možné využít jako zázemí cateringu na firemních outdoor akcích nebo třeba svatbách. Pořádáme i gastro workshopy a kurzy mimo naše prostory dle zadání (sushi i vaření).

Kontakty

602305970
petr@olakala.cz
www.olakala.cz

Opus One Production

Produkce vážné hudby na míru.

Kontakty

420777171272
officeopusone@gmail.com
www.opusoneproduction.cz

Originální street food catering

Naše společnost se snaží uspokojit chuťové buňky i těch nejnáročnějších klientů a vždy zanechat nezapomenutelný dojem.
Připravujeme jak servírované menu, tak raut, skvělou grilovačku, či street food. Street food a grilování je však naší specializací. Naše motto je "Láska k jídlu nás spojuje". Klientovi připravíme jedinečný zážitek s naším multifunkčním grill trailerem.

Kontakty

731899902
gorovoj@meatart.cz
www.meatart.cz

Ostrava Convention Bureau

Ostrava Convention Bureau
Šest turistických oblastí destinace Severní Morava nabízí jedinečná místa pro vaše akce i originální programy pro skupiny.
🔹Propojíme Vás se správnými partnery v oblasti MICE 🔹Zjednodušíme a urychlíme přípravu Vašich akcí 🔹Vybereme spolu nejlepší lokalitu🔹Rádi se budeme podílet na plánovaní i přípravě programu 🔹Vytipujeme nejvhodnější ubytování pro vaše hosty 🔹Najdeme vhodné dopravce 🔹Doporučíme partnera pro cateringové zabezpečení Vaší akce

Kontakty

420778766806
ivana.frydlova@mstourism.cz
www.convention-ostrava.cz

OX Club Prague

OX Club Prague - moderní prostor vhodný k pořádání eventů všeho druhů. Firemní večírky, party, koncerty, vystoupení, firemní prezentace, módní přehlídky atd

Kontakty

420606824005
events@oxprague.com
oxprague.com

Panský dvůr Telč

Multifunkční areál v Telči, který nabízí ideální prostory pro pořádání různorodých eventů. Součastí areálu jsou 2 sály o kapacitě 200 osob, restaurace s minipivovarem, lanové centrum, penzion, glampingové posedy, půjčovna elektrokol, ale i prostorný dvůr a smyslová zahrada.

Kontakty

737412820
roman.cermak@remarkableagency.cz
www.panskydvurtelc.cz

PARK 360 - NEJVĚTŠÍ EVENTOVÝ AREÁL V ČR

Park 360 je flexibilní multifunkční prostor pro unikátní zážitky. Nachází se v Hradci Králové, skvěle dostupném krajském městě ve východních Čechách. Park 360 je domovem festivalu Rock for People či rodinného festivalu Kefír.
Největší open-air areál v ČR s možností využití zastřešených prostor (hangáry, cirkusové stany apod.), který stojí na principech udržitelnosti a kde se střídají etablované festivaly, společenské akce i firemní eventy - prostory vhodné pro 50 až 50 000 návštěvníků.

Kontakty

730158883
centrala@park360.cz
www.park360.cz

PÁRTY KLOKOČKA s.r.o.

PÁRTY KLOKOČKA je eventová agentura s několika projekty. 01 www.PartySaurus.cz - více jak 1.000 služeb v oblasti zábavy pro děti i dospělé, 02 www.PetruvStatek.cz, areál pro firemní akce a svatby, 03 www.UTRACEJ.cz Zakázková vyrobadřevěných laviček a soch. Najdete nás na INFO STÁNKU V PRAZE V OC NOVO PLAZA a nově u nás naleznete krom PROFI KLIČOVACÍHO FOTOKOUTKU i LICENCOVANÉ pvc atrakce a skákaci hrady S ČESKÝMI POHÁDKAMI jako je BOB A BOBEK, PAT A MAT , SPEJBL A HURVÍNEK.

Kontakty

777162311
Petr@PARTYKLOKOCKA.cz
www.PARTYKLOKOCKA.cz

PARTY NÁBYTEK s.r.o.

Již více než 30 let jsme největší půjčovnou nábytku v Čechách. Disponujeme širokou škálou jedinečných produktů. Máme více než 30 000 židlí a 15 000 stolů, včetně exklusivních kousků, vytvořených speciálně pro naši půjčovnu. Dovážíme designový nábytek, aby mohly být eventy našich klientů jedinečné. Pro dokonalé eventy stojí naši odborníci po vašem boku ve všech fázích akce. S našimi projektovými manažery jsou vždy vaše nápady na místě realizovány hladce a s noblesou.

Kontakty

420775074009
monika@partynabytek.cz
www.partynabytek.cz

Partypack s.r.o.

Partypack alias balíček služeb na vaše akce! A co vše umíme? Fotokoutek, hostesky, Partyspin 360, foto, video, DJ a mnoho dalšího. Nově taky fotokoutek s umělou inteligencí! Přijďte si vyzkoušet a odneste si fotku na památku :)

Kontakty

420720448660
mia@partypack.cz
partypack.cz

Photobone

Photobone je spolehlivým výrobcem techniky pro Vaše eventy.
Jsme ryze Český výrobce eventových fotokiosků. Vyvíjíme vlastní software elektroniku a hardware. Klientům poskytujeme plnou podporu rozvoje jejich podnikání společně s odborným školením a předání know-how.
Techniku vyvíjíme do vysoce zátěžových provozů. Klademe důraz na všstranost využití, spolehlivost, automatizaci procesů a s tím spojenou efektivitu práce. Zařízení prodáváme nebo dlouhodobě pronajímáme na 1-4 roky.

Kontakty

601394486
obchod@photobone.com
www.photobone.com

Pilsen Region Convention Bureau

Objevte Plzeňský kraj jako atraktivní a lákavou MICE destinaci. Dokážeme vám nabídnout široké a profesionální zázemí v oblasti skupinového cestovního ruchu. Doporučíme vhodné partnery i lokality pro uspořádání kongresů, konferencí, školení nebo teambuildingu podle vašich požadavků. Pomůžeme také s výběrem doprovodného programu a incentivních aktivit. Přijeďte k nám na kongres...!

Kontakty

420770197722
ludek.fichtl@plzensky-kraj.cz
www.visitczechia.com/en-us/czech-convention-bureau/regional-conventional-bureaus/bureaus/plzensky-kraj

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience je unikátní koncept s osobitým kouzlem a nezaměnitelnou atmosférou v centru Prahy. Secesní prostory s ikonickou pivnicí a kapacitou až 400 os., disponují exkluzivním programem The Original Tour (příběh zrození jednoho z našich národních pokladů) a školou čepování. The Original Beer Experience se rozkládá se ve třech patrech památkově chráněné secesní budovy, která byla původně postavena v roce 1902 pro Pražskou úvěrní banku.

Kontakty

602554697
tereza.reit@pilsnerexperience.com
www.pilsnerexperience.com

PIXITO

Staráme se o zábavu na eventech. Máme širokou nabídku fotokoutků, videokoutků a fotoinstalací.

Kontakty

604877035
jirka@pixito.cz
www.pixito.cz

PLANT RENTAL BARRANDOV STUDIOS

Půjčovna rostlin Barrandov nabízí lokální listnaté či jehličnaté stromy a keře, stálezelené Středomořské rostliny, subtropické palmy, kvetoucí sezónní rostliny. To vše v mnoha tvarech, velikostech a vždy ve 100% stavu. Rostliny jsou připraveny být součástí skvělých výstavních expozic, zajímavých eventů, pompézních party či svateb. Živé rostliny z Půjčovny rostlin Barrandov dodají Vašim akcím vysokou dekorativní hodnotu.

Kontakty

775226051
cupitafrantisek@seznam.cz
www.pujcovna-rostlin.cz

Plzeňský Prazdroj a.s.

Rádi bychom opět prezentovali Plzeňský Prazdroj včetně Prohlídkových tras, přípravy eventů a posezení v naší vyhlášené restauraci Na Spilce. Nebude chybět mobilní výčep se Školou čepování.

Kontakty

420704959173
Eliska.Bauerova@asahibeer.cz
www.prazdrojvisit.cz

PopBalet

Pop Balet je profesionální taneční soubor navazující na tradici Pop Baletu založeného v 70. letech Věrou Veselou, po níž následně soubor přebírá Majka Piskořová Veselá. V současnosti s talentovanými tanečníky pracuje choreografka Jana Hampl Maroušková. Jejich cílem je tvořit plnohodnotné projekty, které představují tanec jako ceněné umění propojující diváka s interprety. Ve skupině tanečníků funguje neuvěřitelná dynamika, která je hlavním inspiračním zdrojem a styčným bodem projektu.

Kontakty

607228112
nicola@popbalet.cz
www.popbalet.cz

Prague Convention Bureau

Prague Convention Bureau je oficiální organizace pro podporu kongresového a eventového průmyslu v Praze. Jsme vaším spojením k profesionálnímu plánování a realizaci událostí v této historické metropoli střední Evropy. S naším know-how a síťí partnerů vám zajistíme nezapomenutelné a bezproblémové akce v jednom z nejkrásnějších měst světa.

Kontakty

777989674
daria.zemanova@pragueconvention.cz
www.pragueconvention.cz/cz

PUZZLE GAMES

Organizujeme treasure hunty a mobilní únikové hry na teambuildingy po celé České republice a na Slovensku. Vytváříme pro firmy a instituce hry na míru pro zábavu či na podporu brandu nebo produktu.

Kontakty

723640930
kristina@puzzlegames.cz
www.firemnihry.cz

REDA

Jsme lídrem v oblasti reklamních a firemních dárků s potiskem už více než 32 let. Disponujeme 19 různých potiskovými technologiemi a 152 tiskovými a výrobními stroji. Máme přístup k obrovskému množství - 43 000 palet reklamních předmětů, což nám umožňuje uspokojit jakoukoli poptávku našich klientů. Máme přímé spojení s výrobci jak v Evropě, tak i v Asii, což nám dává flexibilitu vytvářet produkty přímo na míru. Poskytujeme kompletní servis včetně potisku produktů, skladování a řízení zásob.

Kontakty

420737202063
michaela.prausova@reda.cz
www.reda.cz

Region Liberec

Region Liberec a jeho destinace si za svůj cíl kladou být tím nejlepším průvodcem, který splní všechna přání v rámci firemních setkání, teambuildingu, kongresů či konferencí a zaručí, že i pracovní setkání se mohou stát nezapomenutelným zážitkem.

Kontakty

420739541639
vendula.kanajlo_vaclavska@kraj-lbc.cz
www.liberecky-kraj.cz

Řemesla Jinak

Ukázky starých řemesel a řemeslné dílny kde si řemeslo vyzkoušíte a odnesete si třeba pamětní medaili s logem akce či firmy, pohled ručně vytisknutý, náramek ze sto let staré navyječky a mnoho dalšího.

Kontakty

608269495
dratenikkulisek@seznam.cz
www.remeslajinak.cz

Resort Sobotín

Resort Sobotín - ubytování a konferenční prostory pro až 200 osob, restaurace, tenisová hala, bowling, wellness & spa. Resort Sobotín se nachází v podhůří Jeseníků.

Kontakty

420777472403
events@resortsobotin.cz
www.resortsobotin.cz

Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina je ideální místo pro vaši akci, pro načerpání nové energie. Oceníte strategickou polohu mezi Prahou a Brnem, uprostřed lesů Vysočiny. Získá si vás pohodlným moderním hotelem, který disponuje reprezentativním sálem a 6 salónky. Širokým výběrem sportovních aktivit. Autentickou ájurvédou v novém Ájurvédském pavilonu s bazénem. Resort je vyhlášen vynikající a chutnou kuchyní.

Kontakty

734523254
benda@katerinaresort.cz
www.katerinaresort.cz

Restaurace Šeberák

Zážitková restaurace u rybníka Šeberák v Praze Kunraticích spojená s volnočasovým areálem s ubytováním

Kontakty

777262713
provozni@seberak.cz
www.seberak.cz

Rückl

Zažijte sklárnu! Umožněte vašim klientům, obchodním partnerům či zaměstnancům nahlédnout do světa unikátní výroby tradičního ručně broušeného křišťálu a nechte je tvořit spolu s mistry v autentickém industriálním prostředí sklárny Rückl, která je tu s vámi již více než 120 let. Co umíme? Zážitkové kreativní workshopy, tematické eventy, večírky, teambuildingy i dárky špičkové kvality včetně brandingu. Těšíme se na vás v naší sklárně v Nižboru.

Kontakty

420601095474
m.knollova@ruckl.cz
www.visitruckl.com

SCREENRENTAL.EU

Naším cílem je pozvednout úroveň konferencí, prezentací a reklamy s použitím světových novinek a specialit z oboru. Klientovi navrhneme a zrealizujeme kompletní řešení s použitím vlastních komponent. Naší výhodou je i vlastní video studio a 3D pracoviště, ve kterém připravujeme vizualizace zakázek, obsah pro videoprojekce, prezentační filmy a video dokumenty z akcí.

Kontakty

777143035
jn@screenrental.eu
www.screenrental.eu

SelfieMirror – zábavný fotokoutek

Interkativní fotokoutek s moderním pozadím a balónkovou dekorací.

Kontakty

‭+420 702 937 322‬
info@balonek.eu
www.selfiemirror.cz

Showbook - databáze uměleckých vystoupení

Showbook.cz je platforma spojující skvělé umělce s těmi, kteří hledají nezapomenutelné zážitky pro své akce a události. Sledujeme a vybíráme ty nejlepší interprety, aby pro vás a vaše hosty zazářili a zanechali jedinečný a nesmazatelný dojem.

* Nabízíme nejširší databázi umělců v ČR.
* Každý týden máme nové vystoupení.
* Jsme pružní a flexibilní.
* Máme mnohaleté zkušenosti v oboru.
* Jsme spolehlivý a silný partner.

S námi je každá akce vyladěná!

Kontakty

420603259669
jiri.tehnik@showbook.cz
www.showbook.cz

Smršť brandovaných zmrzlin - Creative Dreamers

Creative Dreamers pro vás připravila výjimečnou, a hlavně velmi chutnou sladkou zábavu pro všechny eventy! Navštivte Magnum Pleasure Bar, kde si můžete nechat vyrobit zmrzlinu Magnum dle své vlastní chuti a kreativního zadání. Navíc kdo navštíví jejich stánek, který bude hned vedle, dostanete tuto sladkou tečku zdarma.

Kontakty

420723721881
ondrej.pacner@creativedreamers.cz
creativedreamers.cz

South Bohemia Convention Bureau - jižní Čechy

Jižní Čechy - region pro vaše akce a zážitky. South Bohemia Convention Bureau poskytuje organizátorům akcí nezávislou podporu, účinnou pomoc a asistenci při plánování a realizaci konferencí, kongresů a incentivních akcí v Jihočeském kraji.

Kontakty

728663519
simkova@jccr.cz
www.sbcb.cz

Spectoda

Poskytujeme pronájem světelných rekvizit i výrobu osvětlení na míru. K zapůjčení nabízíme světelné tyče, brány, doplňkové moduly a silikonové rukávy. Nabízíme i výrobu svítících nápisů nebo pevných instalací. Ovládání je hračka díky naší mobilní aplikaci, kde si můžete vybrat barvu nebo efekt. V případě, že chcete zaujmout složitější světelnou show (např. synchronizací s hudbou nebo reakcí na senzory), bude Vám během akce k dispozici technik, který rekvizity naprogramuje dle Vašich požadavků.

Kontakty

720594524
tereza@spectoda.com
www.spectoda.com

Spojujeme

SPOJUJEME zábavu, gastro a eventové prostory. Představíme novou nabídku cateringových boxů Dark Kitchen, které se výborně hodí i na akce, kde nechcete řešit obsluhující personál či nádobí. Přiblížíme i zábavné programy z produkce Show Must Go On.

Kontakty

773286898
katarina@spojujeme.cz
www.spojujeme.cz

SportDrive.cz, Eventar

Eventová agentura + svezení v superportovních vozech

Kontakty

775319022
salih@sportdrive.cz
www.sportdrive.cz
www.Eventar.cz

Sportpenzion Pohoda, Letkov u Plzně

Rodinný sportovní areál s ubytováním,restaurací,Wellness a konferenčními prostory blízko Plzně.Tenisové kurty,padel tenis kurty,fotbalové hřiště,beach volejbal a ping pong stoly.Vnitřní a venkovní workout zóny. Grilování a venkovní sezení pod pergolou. Koupání v přírodním jezírku s dětským hřištěm. To vše na jednom místě a připraveno pro Vaši firemní akci! Snadná dostupnost z dálnice D5.

Kontakty

775173266
Petra.mc@email.cz
www.sportpenzionpohoda.cz

Střední Čechy Convention Bureau

Pomáháme odemknout královský region nejen turistům, ale také firmám a organizacím, aby i pracovní záležitosti byly výjimečné. Poznejte střední Čechy coby atraktivní MICE destinaci.

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti kongresové turistiky ve středních Čechách. Poskytneme vám naši odbornou asistenci a nezávislé komplexní informace při plánování a realizování kongresů, konferencí a obchodních setkání, které doplníme také o adekvátní nabídku tipů na doprovodné aktivity.

Kontakty

606432635
marta.dohnalova@sccr.cz
www.strednicechycb.cz

Svítící písmena s.r.o.

Jsme Svítící písmena a půjčujeme netradiční světelné dekorace v podobě písmen, číslovek a symbolů v různých velikostech. Z písmen se perfektně sestavit název Vaší společnosti, číslovky se hodí na oslavu firemního výročí.
Dále pronajímáme led neonové nápisy, písmena a číslice nebo spojené nápisy jako je BAR, COFFEE, BEER, které každého hosta nepřehlédnutelně navedou k občerstvení.
Naše unikátní dekorace doladí atmosféru vašeho eventu k dokonalosti!

Kontakty

774850359
info@sviticipismena.cz
www.sviticipismena.cz

TATRY MOUNTAIN RESORTS a.s.

Společnost TMR je top subjektem v oblasti cestovního ruchu ve střední a východní Evropě.Už deset let je firma zárukou kvality ve zprostředkovávání zážitků a za ty roky se stala největším investorem v regionu Vysokých a Nízkých Tater. Provozujeme 20 hotelů, 10 lyžařských středisek,vodní parky, zábavný park, více než 40 barů a restauračních zařízení.

Kontakty

420737583920
martina.morkesova@tmr.sk
www.tmrhotels.com/cz

Tokhi & Groove Army
Tron Event Agency

Tron Event Agency je miesto, kde sa stretávajú všetky druhy LED technológií. Ponúkame rôzne šou s faktorom "WoW", ako napríklad Tron Dance, Tron Girls, Tron Man alebo LED svadobné šou pre firemné podujatia, galavečery, narodeninové oslavy, koncerty, festivaly alebo športové otváracie ceremoniály po celom svete.

Naším cieľom je maximalizovať spokojnosť všetkých klientov a poskytnúť im tú najlepšiu možnú šou na mieru pre ich podujatie!

Kontakty

421948871799
info@troneventagency.com
troneventagency.com

UBRD

Zabýváme se výrobou drobných předmětů pro domácí používání s prémiovou kvalitou a designem. Naše práce získala několik celosvětových ocenění za design a nyní se naše zkušenosti snažíme přetavit pro firemní klientelu v podobě výroby reklamních dárkových předmětů ze dřeva, které budou nést značnou dávku funkčního designu a zároveň zde pořád bude notná dávka řemeslného zpracování.

Kontakty

723138432
jiri.kruta@ubrd.cz
www.ubrd.cz

Ústí Region Convention Bureau

V Ústeckém kraji vám poradíme a vytipujeme vhodný objekt pro vaši akci a propojíme vás přímo s poskytovateli služeb. Pomůžeme vytvořit správný zážitkový program - adrenalinový nebo odpočinkový.
Pro organizátory akcí, tour operátory, agentury i novináře zajistíme MICE tripy a Inspection Tours.
Celorepublikově spolupracujeme s ostatními regiony, Czech Convention Bureau a se značkou Brána do Čech tvoříme aktivity na podporu zážitkové a obchodní turistiky v Ústeckém kraji.

Kontakty

420771293625
kubickova.r@kr-ustecky.cz
www.ustecky-convention.cz/cz

Vegan catering Jiří Špák

Veganský catering (Jiří Špák) nabídne občerstvení světové kuchyně. Těšit se můžete zejména na rostlinný kebab, tortilly a burgery, plněné buchty a sladké koláčky (oblíbené na Taiwanu). Již za pár týdnů naviděnou!

Kontakty

420774663265
jirispak@gmail.com
-

Veletrhy Brno a.s.

Nejlepší prostor pro vaše veletrhy hledejte u profesionálů. Naše pavilony jsou ideálním místem pro hostující výstavy, veletrhy nebo prezentace dodavatelů. Náš zkušený tým odborníků zajistí na klíč kompletní služby nezbytné pro každou akci.

Kontakty

725820899
orehacek@bvv.cz
www.bvv.cz

Ventura Group - ČOČKA

Čočka je hravá, pestrá, chutná, zdravá, objevující, vtipná a nespoutaná konvenční
zábavou i gastronomií. Přináší do Ventura Group nový, pestrý, fresh i cool vítr současnosti.

Kontakty

420604118281
chanenko@venturagroup.cz
www.cocka.cz

VISUALOVE

Multimediální architekti s láskou k vizuálním zážitkům. Tvoříme pomocí světla, zvuku, prostoru a technologií. Místo domů stavíme nevšední zážitky. Naše architektonické vzdělání se nám hodí nejen při technických návrzích, ale zejména při přemýšlení o celkovém konceptu a uchopení prostoru pro danou akci. Ten totiž hraje ve vytvoření požadovaného dojmu velmi důležitou roli. Neotřelé pojetí prostoru je také jednou z věcí, která nás odlišuje a díky které jsou všechny naše projekty originály.

Kontakty

602565938
michal@visualove.cz
www.visualove.cz

VRotR.cz - VR pro Eventy

Doručíme Vám to nejlepší ze světa virtuální reality!
Je jen na Vás a Vašich klientech, co si vyberete.

Skok volným pádem z mrakodrapu?
Potápění s delfíny?
Divoká jízda závodním speciálem ve 350 km/h?
Let bojovou stíhačkou nebo rovnou celou sluneční soustavou?

Vykouzlíme úsměvy a neopakovatelné zážitky i na Vašich akcích.

Kontakty

724337773
vaclav.vlachy@vrontheroad.cz
www.vrotr.cz

VT rental s.r.o

Kompletní technické zajištění eventů, konferencí, večírků

Kontakty

724234967
dvoracek@vtproject.cz
www.vtrental.cz

Vysočina Convention Bureau

Vysočina Convention Bureau je regionální kanceláří pro marketingovou podporu Kraje Vysočina v oblasti kongresové
a incentivní turistiky. Kancelář vám poskytne pomocnou ruku při zabezpečení hladkého průběhu MICE akcí - poskytne informace o nabídce konferenčních
a meetingových prostor, incentivních programech a infrastruktuře, zprostředkuje kontakt s poskytovateli služeb.

Kontakty

739381146
jana.caklova@vysocinatourism.cz
www.vysocina-konference.cz

Výstaviště Praha

Výstaviště Praha je ideálním místem pro konání nejrůznějších kulturních, společenských, sportovních i firemních akcí. Ať už hledáte venkovní plochu pro festival, nebo dostatečně velký vnitřní prostor pro výstavu. koncert či konferenci, tady ho najdete. Výstaviště je snadno dostupné z letiště i z centra města hromadnou dopravou i autem. Váháte-li, kde zorganizovat parádní akci, přičtěte k výše uvedeným výhodám i klidné prostředí plné zeleně a možnost využití místních sportovišť uvnitř areálu.

Kontakty

778472555
daniel.cerny@navystavisti.cz
www.navystavisti.cz

Water Worx - Vodohospodářství

vodohospodářství pro váš Event

Kontakty

777848511
jan.novotny@waterworks.cz
www.waterworx.cz

WC MINING luxusní toalety

Pronájem luxusních mobilních toalet

Kontakty

603262632
martin@wcmining.cz
www.wcmining.cz

West Media Group s.r.o.

West Media Group je nejen dodavatelem zvukové, světelné a video techniky s obsluhou pro vaše eventy - konference, plesy, svatby, galavečery a koncerty. Disponujeme také technikou pro online přenosy, webináře a produkci reklam, pořadů a videoklipů. Naše dceřiná společnost se zabývá návrhem, vlastní výrobou a instalacemi AV systémů včetně síťových infrastruktur, ovládacích, řídících a kamerových systémů, specializujeme se také na instalace galerijní světelné techniky a nasvicování uměleckých děl.

Kontakty

731769170
westmediagroup@email.cz
www.westmediagroup.cz

Wine Wellness Hotel Amande

V jihomoravských Hustopečích, ve městě mandloní a vína, najdete Wine Wellness Hotel Amande – čtyřhvězdičkový hotel, kde si dokonale odpočinete ve wellness zaměřeném na vinné procedury, ochutnáte skvělou lokální kuchyni, a díky poloze je ideálním výchozím bodem nejen pro páry, které z cyklistického kola poznávají krásu okolních vinic a celé jižní Moravy, ale i firemní klientelu, která mezi hustopečskými mandloňovými sady spojuje práci a zábavu.

Kontakty

602501044
sales@amandehotel.cz
www.amandehotel.cz

YORD – AR & VR Studio


Zažijte, jak virtuální a rozšířená realita mění vnímání businessu.Navštivte náš interaktivní stánek, kde jsou ve středu pozornosti VR a AR technologie! Vyzkoušejte si nejnovější VR headsety Oculus a Apple Vision Pro a prozkoumejte naše inovativní AR & VR projekty.

Kontakty

733511881
veronika@yordstudio.com
yordstudio.com

Youbox

Youbox ROBOARM je naše absolutní novinka. Jedná se o robotické rameno, které svými pohyby dokáže zaznamenat naprosto unikátní záběry v podobě krátkých videíí, gifů, boomerangů a fotografií, které jsou ihned připraveny kde sdílení na sociálních sítích. Máme předpřivano přes 20 sekvencí pohybů, případně lze naprpgramovat vlastní na přání. Samozřejmostí je také grafika připravená všem klientům na míru, v případě společností s důrazem na branding.

Kontakty

608733633
ondrej@getyoubox.com
www.getyoubox.com

YourWave

YourWave je provozovatel wakesurfingu, efoil/foil/ jetsurf školy a organizátor pobytů a eventů na Lago di Garda v Itálii. Nabízí lekce pro začátečníky i pronájem vybavení pro pokročilé a vymyslí a zprostředkuje i další all-inclusive program pro firemní i jiné akce. Zároveň je dealerem nejlepších efoilů a foilů na trhu od značky Liftfoils a umožňuje testování různých set upů i prken před zakoupením.

Kontakty

602763749
petr.hozak@gmail.com
www.yourwave.cz

Zápůjčka.cz

Specializujeme se na zapůjčení nábytku a vybavení pro prezentaci. Pro tento účel máme k dispozici exklusivní designové vitríny, pulty, bary či prezentační panely. Řada nábytku má vlastní podsvícení či nasvícení. Současně nabízíme standartní eventový nábytek, jako jsou stoly, židle, sedačky, dekorace, šatny a řada dalších. Vše pro výstavy, veletrhy, konference, kongresy i jiné akce. Kromě toho nabízíme také řadu doplňkových služeb, jako například doprava, roznos, instalace a technická podpora.

Kontakty

739395741
brejsek@zapujcka.cz
www.zapujcka.cz

Zátiší catering group a.s.

Servírujeme novátorství, spolehlivost, nápady. Překonáváme hranice chutí, tvarů i České republiky. Řekněte nám, kde a koho chcete pohostit a ostatní nechte na nás.

Kontakty

704866696
petra.rudolska@zatisigroup.cz
www.zatisicatering.cz

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Pronájem prostor v Zoo Praha nabízí jedinečnou možnost uspořádat vaši akci v atraktivním prostředí zoologické zahrady. Je vhodný pro firemní akce, prezentace produktů, večírky, dětské dny a jiné zábavně-vzdělávací eventy.
Udělejte z vaší akce v Zoo Praha jedinečný zážitek! Zajišťujeme i doprovodný program v režii zoologické zahrady, který jistě ozvláštní každé firemní i jiné setkání - aktivity připravujeme na míru vašim časovým a organizačním možnostem.

Kontakty

607088862
matuskova@zoopraha.cz
www.zoopraha.cz

Zorya Blue

Zorya Blue - producentka, perfomerka a lektorka burlesky.
Její úspěšnou Blue Burlesque Show je možné vidět v osmi městech v Česku.
Spolu s týmem připravuje kabaretní program na míru - od jednoho vstupu po celovečerní program (burleska, akrobacie, zpěv, drag, chairdance, poledance).
Vede workshopy a kurzy burlesky a učí ženy sebevědomí a bodypozitivitu,.
Reference na www.zoryablue.com/produkce

Kontakty

775086230
blue.zorya@gmail.com
www.zoryablue.com

PRO VYSTAVOVATELE

NEJVĚTŠÍ EVENTOVÝ VELETRH V ČR A NA SLOVENSKU. JEDINEČNÁ OSOBNÍ PREZENTACE PŘED ŠIROKOU EVENTOVOU KOMUNITOU, ZÍSKÁNÍ NOVÝCH KONTAKTŮ A PODPORA STÁVAJÍCÍCH. MOŽNOST AKVIZIC PŘÍMO NA MÍSTĚ, POSÍLENÍ SVÉHO BRANDU NA TRHU, PŘEDSTAVENÍ NOVINEK NAŽIVO.

KONTAKTUJTE
NÁS

MOŽNOSTI
AKTIVNÍ
PREZENTACE

PŘIHLÁŠKA
PRO
VYSTAVOVATELE

Oficiální partner:

Záštita:

Hlavní partneři:

Partneři:

Mediální partneři:

© 2024 All rights reserved