KONFERENCE
EVENT VISION

Konference zaměřená na aktuální event marketingová témata za účasti českých i zahraničních speakerů. Nenechte si ujít konferenci, na které se dozvíte praktické znalosti a tipy od těch nejlepších.

Témata konference

BRAND EXPERIENCE

Zaměříme se na to, jak přilákat pozornost a angažovat účastníky eventů prostřednictvím efektivního brandování za pomoci strategického plánování, tvorby atraktivních zážitků pro účastníky, využití technologií, off-line a on-line interakce a mnoha dalšího. Představíme inspirativní příklady, jak úspěšné značky využily kreativního a inovativního přístupu na veřejných akcích a dosáhly tak maximálního marketingového efektu.

TECHNOLOGIE

Blok bude soustředěn na nejnovější technologie, jako je umělá inteligence (AI), rozšířená realita (XR), virtuální realita (VR), ale i trendy v AV technologiích a jejich inovativní využití a dosažení maximálního účinku a engagement publika v oblasti eventů a marketingu. Prozkoumáme aspekty umělé inteligence, která umožňuje personalizovanou a cílenou komunikaci s účastníky, rozšířené a virtuální reality, která otevírá nové možnosti vytvoření prostředí a zážitků na eventech, a další moderní technologie, které posouvají hranice kreativity v marketingu a eventovém průmyslu.

KREATIVITA A DESIGN

Kreativita a design jsou klíčové prvky, které přinášejí do světa eventů jedinečnost, originalitu a emoci. Představíme užitečné tipy, praktické příklady využití, zanalyzujeme rizika a ukážeme si nové možnosti, jak akci obohatit a vytvářet pro účastníky nezapomenutelné zážitky. Budeme zkoumat různé aspekty designu na eventech, včetně designu prostoru, vizuálních a interaktivních prvků, zvukových a světelných efektů, her, divadelních představení, vystoupení umělců a mnoha dalších.

Speakeři

KREATIVITA A DESIGN

Aurimas Kamantauskas

Founder Rekūrai LT

Zakladatel event-managementové společnosti „Rekūrai LT“ získal první místo v kategorii B2E na Conventa Crossover, největších evropských cenách za eventy. Dále je to vítěz speciální ceny poroty AMBER PRIZE. Aurimas je tvůrcem disciplinovaných, inovativních a konceptuálních eventů v osobní i obchodní rovině už po dvacet let. Mistrovství ve své práci získal během pěti let divadelní režie a lekcí organizování eventů na univerzitě. Zabývá se vytvářením a správou synergií v profesionálních zdrojích a myšlenkách transformujících kontext. Publikoval učebnici „Dobrý event: jak ho dosáhnout?“, ve které pojednává o disciplínách a organizaci eventů. Publikuje články ve veřejných sdělovacích prostředcích, televizních a rozhlasových pořadech. Je bývalým prezidentem Litevské federace badmintonu. Žije se svou ženou a třemi dětmi ve Vilniusu.

KREATIVITA A DESIGN

Jordan Waid

Creative, Strategic, Experiential and Innovation Leader

Jordan je veteránem ve světě kreativních agentur, filmařem oceněným Oscarem a PRECOG futuristou, který provozuje svou vlastní konzultační firmu zaměřenou na Creative Leadership, Brand Experience a Design Thinking. Jeho primární vášeň spočívá v pomáhání lidem a firmám vytvářet, plánovat a realizovat svou vlastní budoucnost. Aby dokázal udržet krok s rychlostí, s jakou se mění svět kolem nás, Jordan neustále sleduje nejnovější příběhy, které ovlivňují naši budoucnost, a zabývá se jimi ve svém PRECOG reportu, který vychází zdarma každé dva týdny. Jordan navíc pomáhá firmám těžit v budoucnosti z konkurenční výhody pomocí svých PRECOG FUTURITY LABS, které kombinují lidskou a umělou inteligenci, aby vytvářely nové obchodní příležitosti a snižovaly rizika pro klienty i agentury. Jeho oceňovaný způsob vedení Brand Experience pokrývá všechny formy a velikosti akcí, včetně eventů, veletrhů, pop-upů, maloobchodních prostor a integrovaných kampaní, olympijských pavilonů a inovativních muzeí.

BRAND EXPERIENCE

Martin Green CBE

Major Event Producer

Martin stál v čele některých nejvýznamnějších kulturních událostí ve Velké Británii, včetně úvodních a závěrečných ceremonií Olympijských a Paralympijských her v Londýně v roce 2012, Hull UK City of Culture 2017, Unboxed: Creativity in the UK a nedávno byl také vůdčí osobností ceremonií a kulturních programů pro Birmingham Commonwealth Games 2022. V roce 2023 vedl Eurovizi v Liverpoolu jménem Ukrajiny. Tyto a další úspěchy mu vydobyly mezinárodní reputaci. Byl poradcem pro Olympijské a Paralympijské hry v Japonsku v roce 2020 a také pro Dubaj Expo 2020. V roce 2018 obdržel čestný doktorát od University of Hull a byl jmenován Komandérem Řádu britského impéria (CBE) v Novoročním seznamu čestných ocenění od královny.

BRAND EXPERIENCE

Janne Björge

Founder Ystra Events

Janne vybudoval agenturu Nine Yards z nuly na 150 milionů eur za 14 let. Po více než 2500 mezinárodních akcích a kampaních agenturu prodal. Nine Yards se za posledních 7 let umístila v první trojce nejlepších švédských agentur a vyhrála EUBEA, European Best Event Awards v Seville. Janne je seniorním poradcem pro Carlsberg, Audi, Volkswagen, Spotify, mezinárodním řečníkem na pódiích po celém světě, pravidelným učitelem na Univerzitě v Göteborgu, Berghs School of Communication ve Stockholmu, členem představenstva Švédské asociace komunikačních agentur a předsedou The Gothenburg Marketing association a významným hráčem v rámci Brand Experience a Blue Ocean strategie ve Skandinávii. Společně s Jannem se podíváme na to jak se dělají největší aktivace a staví smysluplné brand experiences.

KREATIVITA A DESIGN

Toms Veiss

Event Producer & International Project Manager Skudras Metropole LTD

Toms Veiss je mezinárodním projektovým manažerem a producentem akcí kreativního sdružení "Skudras Metropole" (Lotyšsko). Seznam projektů, které Toms řídí, zahrnuje akce různého zaměření - pop-up projekty, uvádění produktů na trh, firemní akce, veřejné akce, experimentální projekty, gastronomická představení a mnoho dalších. Agentura také spolupracuje s několika světoznámými značkami, jako jsou Porsche, Hugo Boss, Rolls-Royce a mnoho dalších. Agentura získala více než 30 ocenění v nejvlivnějších světových soutěžích v oboru eventů.

BRAND EXPERIENCE

Martin Voňka

Co-Founder Metronome Prague & United Island of Prague

Martin Voňka je zkušený producent stojící za velkými jmény české festivalové scény jako Metronome Festival nebo United Islands of Prague. Napříč svou kariérou se podílel například i na prezidentské kampani Karla Schwarzenberga jako ředitel kampaně, vedl konferenci EU Enlargement - 5 years later na páté výročí největšího rozšíření Evropské unie a mnohé další. Ze svých zkušeností s námi bude sdílet jak úspěšně využít brand experience na veřejných akcích.

Více informací k programu a dalším speakerům již brzy!

© 2023 All rights reserved