KONFERENCE
EVENT VISION

Konference zaměřená na aktuální event marketingová témata za účasti českých i zahraničních speakerů. Nenechte si ujít konferenci, na které se dozvíte praktické znalosti a tipy od těch nejlepších.

Témata konference

BRAND EXPERIENCE

Zaměříme se na to, jak přilákat pozornost a angažovat účastníky eventů prostřednictvím efektivního brandování za pomoci strategického plánování, tvorby atraktivních zážitků pro účastníky, využití technologií, off-line a on-line interakce a mnoha dalšího. Představíme inspirativní příklady, jak úspěšné značky využily kreativního a inovativního přístupu na veřejných akcích a dosáhly tak maximálního marketingového efektu.

KREATIVITA A DESIGN

Kreativita a design jsou klíčové prvky, které přinášejí do světa eventů jedinečnost, originalitu a emoci. Představíme užitečné tipy, praktické příklady využití, zanalyzujeme rizika a ukážeme si nové možnosti, jak akci obohatit a vytvářet pro účastníky nezapomenutelné zážitky. Budeme zkoumat různé aspekty designu na eventech, včetně designu prostoru, vizuálních a interaktivních prvků, zvukových a světelných efektů, her, divadelních představení, vystoupení umělců a mnoha dalších.

TECHNOLOGIE

Blok bude soustředěn na nejnovější technologie, jako je umělá inteligence (AI), ale i trendy v AV technologiích a jejich inovativní využití a dosažení maximálního účinku a engagement publika v oblasti eventů a marketingu. Prozkoumáme aspekty umělé inteligence, která umožňuje personalizovanou a cílenou komunikaci s účastníky, a další moderní technologie, které posouvají hranice kreativity v marketingu a eventovém průmyslu.

EVENT TALKS

Vůbec poprvé na Event Festu otevíráme prostor pro EVENT TALKS, kde se budete moci více ptát. Můžete se těšit na témata: Bezpečnost eventů, Jak využít eventy pro budování silného brandu, Trendy, změny podmínek (a výzvy) v zaměstnávání v Česku v datech a Udržitelnost v eventech.

PROGRAM
konference
event vision

08:30 – 10:00 Registrace a snídaně

10:00 – 10:15

ZAHÁJENÍ KONFERENCE

Kateřina
Horynová

Prezidentka
Event Fest

Norbert
Pýcha

Zakladatel
Event Fest

František
Reismüller, Ph.D.

Ředitel
Česká centrála cestovního
ruchu - CzechTourism

Tomáš
Hübl

Předseda představenstva
Výstaviště Praha, a.s.

10:15 – 11:30 KREATIVITA A DESIGN

10:15 – 10:40

THE FUTURE OF EVENTS

Jordan Waid

Creative, Strategic, Experiential and Innovation Leader

10:40 – 11:05

CONTEMPORARY LIVE COMMUNICATION EVENTS

Toms Veiss

Event Producer & International Project Manager
Skudras Metropole LTD

11:05 – 11:30

WOW EFFECT SYNDROME

Aurimas Kamantauskas

Founder
Rekūrai LT

11:30 – 12:00 Coffee break

12:00 – 13:10 BRAND EXPERIENCE

12:00 – 12:25 ONLINE

BRAND EXPERIENCE IS THE BRAND

Janne Björge

Founder
Ystra Events

12:25 – 12:50

EUROVISION IS PERFECT: A LIVE EVENT FOR THE DIGITAL AGE

Martin Green CBE

VP Global Live Evenets
TAIT

12:50 – 13:10

NEVIDĚT A ZAŽÍT

Martin Voňka

Co-Founder
Metronome Prague & United Islands of Prague

13:10 – 14:10 OBĚD

14:10 – 15:20 TECHNOLOGIE

14:10 – 14:35

AI V EVENT MARKETINGU

Daniel Šturm

CMO
Seyfor

14:35 – 14:55

GAP BETWEEN TECHNICAL EXPERTISE AND VISUAL ART

Peter Prokopčák

Director
KVANT Events

14:55 – 15:20

PATŘÍ UMĚNÍ DO EXPERIENTIAL MARKETINGU?

Jakub Pešek

Zakladatel
Lunchmeat Studio

15:20 – 15:50 Coffee break

15:50 – 16:10 UDRŽITELNOST

15:50 – 16:10

UDRŽITELNOST - DATA, KNOWLEDGE AND TRANSPARENCY:
the keys to transforming the industry toward a sustainable future.

Jens Mayer

Managing Director
Jack Morton Worldwide

16:10 - 17:00 EVENT TALKS

16:10 – 16:30

BETTER SAFE THAN SORRY

Martin Královič

Founder & Head of Event Safety
PS:Events

16:30 – 16:45

JAK VYUŽÍT EVENTY PRO BUDOVÁNÍ SILNÉHO BRANDU

Nicole Karráová

CMO
#HolkyzMarketingu

16:45 – 17:00

TRENDY, ZMĚNY PODMÍNEK (A VÝZVY) V ZAMĚSTNÁVÁNÍ V ČESKU V DATECH

Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovního trhu
Alma Career (dříve LMC)

17:00 - 17:05 ZÁVĚR KONFERENCE

JUSTIN SVOBODA

MODERÁTOR

PETR MEJSNAR

MODERÁTOR

Speakeři

KREATIVITA A DESIGN

Aurimas Kamantauskas

Founder Rekūrai LT

Zakladatel event-managementové společnosti „Rekūrai LT“ získal první místo v kategorii B2E na Conventa Crossover, největších evropských cenách za eventy. Dále je to vítěz speciální ceny poroty AMBER PRIZE. Aurimas je tvůrcem disciplinovaných, inovativních a konceptuálních eventů v osobní i obchodní rovině už po dvacet let. Mistrovství ve své práci získal během pěti let divadelní režie a lekcí organizování eventů na univerzitě. Zabývá se vytvářením a správou synergií v profesionálních zdrojích a myšlenkách transformujících kontext. Publikoval učebnici „Dobrý event: jak ho dosáhnout?“, ve které pojednává o disciplínách a organizaci eventů. Publikuje články ve veřejných sdělovacích prostředcích, televizních a rozhlasových pořadech. Je bývalým prezidentem Litevské federace badmintonu. Žije se svou ženou a třemi dětmi ve Vilniusu.
KREATIVITA A DESIGN

Jordan Waid

Creative, Strategic, Experiential and Innovation Leader

Jordan je veteránem ve světě kreativních agentur, filmařem oceněným Oscarem a PRECOG futuristou, který provozuje svou vlastní konzultační firmu zaměřenou na Creative Leadership, Brand Experience a Design Thinking. Jeho primární vášeň spočívá v pomáhání lidem a firmám vytvářet, plánovat a realizovat svou vlastní budoucnost. Aby dokázal udržet krok s rychlostí, s jakou se mění svět kolem nás, Jordan neustále sleduje nejnovější příběhy, které ovlivňují naši budoucnost, a zabývá se jimi ve svém PRECOG reportu, který vychází zdarma každé dva týdny. Jordan navíc pomáhá firmám těžit v budoucnosti z konkurenční výhody pomocí svých PRECOG FUTURITY LABS, které kombinují lidskou a umělou inteligenci, aby vytvářely nové obchodní příležitosti a snižovaly rizika pro klienty i agentury. Jeho oceňovaný způsob vedení Brand Experience pokrývá všechny formy a velikosti akcí, včetně eventů, veletrhů, pop-upů, maloobchodních prostor a integrovaných kampaní, olympijských pavilonů a inovativních muzeí.
BRAND EXPERIENCE

Martin Green CBE

Major Event Producer

Martin stál v čele některých nejvýznamnějších kulturních událostí ve Velké Británii, včetně úvodních a závěrečných ceremonií Olympijských a Paralympijských her v Londýně v roce 2012, Hull UK City of Culture 2017, Unboxed: Creativity in the UK a nedávno byl také vůdčí osobností ceremonií a kulturních programů pro Birmingham Commonwealth Games 2022. V roce 2023 vedl Eurovizi v Liverpoolu jménem Ukrajiny. Tyto a další úspěchy mu vydobyly mezinárodní reputaci. Byl poradcem pro Olympijské a Paralympijské hry v Japonsku v roce 2020 a také pro Dubaj Expo 2020. V roce 2018 obdržel čestný doktorát od University of Hull a byl jmenován Komandérem Řádu britského impéria (CBE) v Novoročním seznamu čestných ocenění od královny.
BRAND EXPERIENCE

Janne Björge

Founder Ystra Events

Janne vybudoval agenturu Nine Yards z nuly na 150 milionů eur za 14 let. Po více než 2500 mezinárodních akcích a kampaních agenturu prodal. Nine Yards se za posledních 7 let umístila v první trojce nejlepších švédských agentur a vyhrála EUBEA, European Best Event Awards v Seville. Janne je seniorním poradcem pro Carlsberg, Audi, Volkswagen, Spotify, mezinárodním řečníkem na pódiích po celém světě, pravidelným učitelem na Univerzitě v Göteborgu, Berghs School of Communication ve Stockholmu, členem představenstva Švédské asociace komunikačních agentur a předsedou The Gothenburg Marketing association a významným hráčem v rámci Brand Experience a Blue Ocean strategie ve Skandinávii. Společně s Jannem se podíváme na to jak se dělají největší aktivace a staví smysluplné brand experiences.
KREATIVITA A DESIGN

Toms Veiss

Event Producer & International Project Manager Skudras Metropole LTD

Toms Veiss je mezinárodním projektovým manažerem a producentem akcí kreativního sdružení "Skudras Metropole" (Lotyšsko). Seznam projektů, které Toms řídí, zahrnuje akce různého zaměření - pop-up projekty, uvádění produktů na trh, firemní akce, veřejné akce, experimentální projekty, gastronomická představení a mnoho dalších. Agentura také spolupracuje s několika světoznámými značkami, jako jsou Porsche, Hugo Boss, Rolls-Royce a mnoho dalších. Agentura získala více než 30 ocenění v nejvlivnějších světových soutěžích v oboru eventů.
BRAND EXPERIENCE

Martin Voňka

Co-Founder Metronome Prague & United Island of Prague

Martin Voňka je zkušený producent stojící za velkými jmény české festivalové scény jako Metronome Festival nebo United Islands of Prague. Napříč svou kariérou se podílel například i na prezidentské kampani Karla Schwarzenberga jako ředitel kampaně, vedl konferenci EU Enlargement - 5 years later na páté výročí největšího rozšíření Evropské unie a mnohé další. Ze svých zkušeností s námi bude sdílet jak úspěšně využít brand experience na veřejných akcích.
UDRŽITELNOST

JENS OLIVER MAYER

Managing Director, Jack Morton Worldwide

Jens postavil svou kariéru na tom, že značkám buduje silné vztahy se zákazníky, kteří jsou pro ně nejdůležitější, a to prostřednictvím live a digitálního marketingu. Vede kanceláře pro německy mluvící trh a spolupracuje s klienty jako BMW, Riot Games, Mini, Kodak, Škoda, Samsung, Novartis, Adidas, Electrolux, SABIC a HERE. Jens má více než 25 let zkušeností v oblasti brand experience a jeho zvláštní vášní je propojování live eventů a digitálního světa. Před nástupem do společnosti Jack Morton působil jako výkonný ředitel v agenturách včetně Informa Business Communication a IVBC.
TECHNOLOGIE

DANIEL ŠTURM

CMO Seyfor

Daniel Šturm, současný ředitel marketingu společnosti Seyfor, je zkušeným profesionálem s bohatou kariérou v marketingovém odvětví. Předtím působil jako ředitel marketingu u České spořitelny a Home Creditu. Daniel je také spoluzakladatelem několika inovativních projektů, včetně bulvárního serveru super.cz, peer-to-peer platformy zonky.cz a Rentee, indonézské platformy pro půjčování telefonů. Jeho kariérní cesta ho zavedla také na pozice obchodního ředitele rádia Evropa 2 a vydavatelství Vltava Labe Press, stejně jako na místo výkonného ředitele ve vydavatelství Stratosfera. Daniel je vášnivým podporovatelem využívání AI v marketingu a je známý svým inovativním přístupem a vášní pro technologie.
TECHNOLOGIE

PETER PROKOPČÁK

Director, KVANT Events

S mnohaletými zkušenostmi v oboru event managementu je Peter Prokopčák ředitelem společnosti KVANT EVENTS (dceřiné společnosti KVANT Show Production s.r.o.). Specializuje se na realizaci inovativních a působivých show v regionu Blízkého východu, využívající nejmodernější technologie jako jsou laserové show, hologramy a digitální multimédia. Jako vedoucí týmu talentovaných profesionálů se zaměřuje na vytváření nezapomenutelných a poutavých zážitků pro různorodá publika. Jeho bohaté zkušenosti v oblastech maloobchodu, médií a bezpečnostního managementu mu umožňují poskytovat komplexní a šité na míru řešení pro každý projekt. Je známý svým přístupem k inovaci a tvorbě prostředí, která zanechávají trvalý dojem.
Event Talks

MARTIN KRÁLOVIČ

Founder & Head of Event Safety PS:Events

Martin se jako jeden z mála na Slovensku věnuje řízení bezpečnosti davů a akcí. Deset let měl na starosti více než 600 dobrovolníků na festivalu Pohoda. Zodpovídal za bezpečnost na protestech Za slušné Slovensko v Bratislavě, podílel se na bezpečnostních opatřeních při akcích, jako je vídeňský maraton, festival Pohoda, Milion chvilek pro demokracii nebo návštěva papeže Františka na Slovensku. V loňském roce byl zodpovědný za bezpečnost na koncertech Depeche Mode a Rammstein na Slovensku. Přednáší "Festivalovou produkci" na JAMU v Brně. Vystudoval obor Crowded places and public safety management na Coventry University ve Velké Británii a předtím obor Crowd safety management na Buckinghamshire New University ve Velké Británii. Je majitelem agentury PS:Events a v současné době v ní pracuje jako "Founder & head of event safety". Vedle toho pracuje jako bezpečnostní poradce primátora Bratislavy.
Event Talks

NICOLE KARRÁOVÁ

CMO #HolkyzMarketingu

V marketingu působí už víc jak 7 let. Teď pro největší vzdělávací platformu pro marketér(k)y #HolkyzMarketingu jako CMO vede marketing. Pravidelně školí pro veřejnost i firmy témata TikTok, Budování brandu na sociálních sítích a Základy online marketingu. Tři roky strávila v České televizi jako teamleader social týmu, kde řídila obsah pro 15 lidí, několik značek a korporátní brand. Věnuje se kultuře, sociologii a feminismu, několik let působí na sítích jako @jsemfeministka, kde nasbírala tisíce followers na Instagramu i TikToku.
Event Talks

TOMÁŠ ERVÍN DOMBROVSKÝ

Analytik pracovního trhu Alma Career (dříve LMC)

Skrze výzkumy a další zdroje dat mapuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce. Závěry a doporučení, které mohou pomoci zlepšit prostředí pro spolupráci, pravidelně přednáší lidem z HR a vedení organizací. Je členem týmu externích poradců ministra práce a sociálních věcí ČR. Krom toho se stará také o veřejně prospěšné aktivy přesahující každodenní byznys společnosti Alma Career (do konce r. 2023 působící v ČR pod názvem LMC), v níž je třináctým rokem zaměstnán. Alma Career vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Profesia.sk, Platy.sk & Platy.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a další portály a mobilní aplikace.
TECHNOLOGIE

Jakub Pešek

Zakladatel Lunchmeat Studio

Jakub Pešek je zakladatelem Lunchmeat Studia, které se více než deset let specializuje na design médií, interaktivitu, aktuální technologie a divácký zážitek. Nápady i řešení dodává pro široké spektrum lokálních i mezinárodních značek, mezi které patří Adidas, Red Bull, Gopro, Dinosauria Museum Prague, Budvar, Prague fashion week, Hilton, Signal festival, Kunsthalle Praha, nebo Národní divadlo. V loňském roce společně s Apropos architects Lunchmeat Studio vyhrálo soutěž návrhu českého národního pavilonu EXPO 2025 v japonské Osace. Mimo práce na komerčních projektech se Jakub věnuje organizaci stejnojmenného Lunchmeat Festivalu, který do Prahy každoročně zve několik desítek technologicky vyspělých audiovizuálních projektů z celého světa. Sám tvoří jako umělec a režisér a ve svých projektech pracuje s novými technologiemi od precizních 3D scanů, přes synchronizaci projekce s laserem, nebo modulaci plasmového paprsku zvukovou kompozicí.

Anotace a video pozvánky

Více informací k programu a dalším speakerům již brzy!

Oficiální partner:

Záštita:

Hlavní partneři:

Partneři:

Mediální partneři:

© 2024 All rights reserved